Jason Bateman, Taron Egerton, spoločnosť Amblin a režisér Black Adama. Vytvára Netflix nový hit?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jason Bateman a Taron Egerton v akčnom trileri

Jason Bateman a Taron Egerton sa spolu objavia v akčnom trileri Carry On na Netflixe. Zdá sa, že streamovacia služba sa opäť pokúša o veľký hit. Režisérom totiž bude Jaume Collet-Serra, ktorý stojí za filmami Black Adam, Sirota či Non-Stop. Produkovať bude navyše spoločnosť Amblin.

Amblin Entertaiment pôsobí už cez 4 dekády. Za tento čas nám priniesli E.T. Mimozemšťana, všetky diely Jurského parku aj Jurského sveta či Mužov v čiernom (a to je z ich zoznamu menovaných iba zopár). Navyše sa ešte pridajú zaujímavé mená aj na napísanie scenára.

jaume collet-serra carry on
Zdroj: reso.onl

Okrem režiséra je zaujímavý scenárista

Nimi sú herný autor TJ Fixman a Michael Green, stojaci napríklad za Loganom či filmom Blade Runner 2049. Nedávno sme sa dozvedeli, že adaptuje aj herný hit BioShock. Teraz prinesie príbeh mladého chlapca pracujúceho v prepravnej spoločnosti, ktorý je vydieraný záhadným cestujúcim. Ten totiž za každú cenu potrebuje dostať na palubu lietadla pred Vianocami balík s nešpecifikovaným obsahom.

Tohto muža si zahrá práve novo pridaný Bateman. Väčšinou komediálny herec dokázal svoje kvality aj v tomto žánri v seriáli Ozark. Pre spoluprácu s Netflixom sa vracia po štyroch rokoch, keď si zahral vo filme Nočná hra. Aktuálne dokončil svoju prácu na chystanom, zatiaľ nepomenovanom filme Bena Afflecka a Matta Damona. Ten sa zameria na snahu spoločnosti Nike spojiť ich meno s Michaelom Jordanom.

Jason-Bateman-Ozark
Zdroj: us.knews.media

Netflix opäť siaha po hite

Pracovníka služieb bude stvárňovať Egerton. Najlepšie ho môžeme poznať ako Eggsyho zo série Kingsman, ale aj zo životopisného filmu Rocketman, kde stvárnil Eltona Johna. Aj on aktuálne ukončil prácu na jednom filme, ktorý sa tak dostáva do postprodukcie – je ním hraný Tetris.

Netflix skúša prinášať akčné aj napínavé hity rôznymi spôsobmi. Nedávno sme mohli sledovať napríklad ich zatiaľ najdrahší film, The Gray Man. Predtým zase veľkou produkciou priniesli Red Notice. Obe si hneď vyslúžili pokračovania. Vyzerá to tak, že spojením Jason Bateman, Taron Egerton, uvedeným režisérom a spoločnosťou Amblin ich čaká ďalší úspech.

Ako sa vám pozdáva akčný triler Carry On po zverejnení hereckých aj tvorcovských mien? Myslíte si, že pridanie produkčnej spoločnosti pridá na kvalite? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -