Mary Elizabeth Winstead a Xochitl Gomez si spolu zahrajú v sci-fi Ursa Major

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Mary Elizabeth Winstead a Xochitl Gomez v sci-fi

Mary Elizabeth Winstead a Xochitl Gomez si spolu zahrajú v chystanom sci-fi filme Ursa Major. Názov odkazuje na súhvezdie veľkej medvedice a zavedie nás do hlbokého vesmíru na záhadnú planétu. Režisérsky sa o neho postarajú Josh a Jonathan Baker.

Táto súrodenecká dvojica už takmer dekádu prináša krátke filmy. Väčšinou boli zamerané na veľké kaiju príšery. V roku 2018 ale priniesli pre Netflix aj svoj prvý celovečerný film. Tiež sa jednalo o sci-fi, ktoré nieslo názov Kin: Smrtiaca zbraň.

film kin
Zdroj: zee5.com

Matka s dcérou prežívajú na odľahlej planéte

Teraz sa pozrú na príbeh matky Charlie a dcéry Natalie, ktoré žijú na Zemi podobnej planéte. Musia prežívať a neustále sa skrývať pred neúnavnými lovcami, ktorí sa ich snažia dostať. To nebude teraz jedinou veľkou neodvratnou hrozbou, nakoľko planétu neustále zasahujú aj ničivé búrky.

Natalie však po dosiahnutí tínedžerského veku začala spochybňovať rozhodnutia svojej matky. Nie je spokojná s vysvetleniami odkiaľ pochádzajú, kými vlastne sú, čo robia pre prežitie a v prvom rade – ako sa vôbec dostali na túto planétu.

winstead-gomez
Zdroj: supatainment.com

Ostrieľaná a začínajúca hviezda

Znie to ako zaujímavý koncept a už teraz sa nevieme dočkať, ako bude vyzerať chémia medzi tými dvomi herečkami. Winstead už musela veľkým hrozbám čeliť vo filmoch Ulica Cloverfield 10 alebo Vec: Počiatok. Rovnako nemá problém sa aj biť sama za seba, ako nám dokázala vo filmoch Birds of Prey alebo Kate (na štýl Johna Wicka).

Gomez je skôr začínajúcou herečkou, má však svoju veľkú rolu vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Tu musela unikať pred veľkým nebezpečím aj riešiť dôležité otázky. Ďalšie herecké mená zatiaľ ešte oznámené neboli.

patrick somerville maniac
Zdroj: youtube.com

Scenár od knižných autorov

Scenár mal na starosti Patrick Somerville, niekdajší prozaik. Teraz vytvára deje pre epizódy seriálov ako Maniak či Stanica 11. Zároveň bude film aj produkovať. S vytváraním deja mu asistovali Colleen O’Brien a Katie French, obe autorky fantasy či futuristických knižných diel.

Zaujal vás sci-fi film Ursa Major? Ste zvedaví na snímku, kde si matku a dcéru zahrajú Mary Elizabeth Winstead a Xochitl Gomez? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -