Joseph Gordon-Levitt a Tessa Thompson si spolu zahrajú v sci-fi Ash. Stojí za ním aj tvorca Districtu 9

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dvaja známi herci v sci-fi trileri Ash

Neill Blomkamp chystá nový sci-fi triler s názvom Ash. Pripojené sú k nemu aj veľké herecké mená. Spolu sa tu objavia Joseph Gordon-Levitt, ktorého môžeme poznať napríklad z Počiatku alebo 500 dní so Summer a Tessa Thompson, ktorú poznáme z Marvel filmov či seriálu Westworld.

Blomkampa môžeme poznať ako režiséra veľkých projektov akými sú District 9, Chappie či Elysium. Momentálne sa podieľa aj na adaptácii videohry Gran Turismo. Snímku Ash však nebude režírovať, ale podieľa sa na nej ako producent. Réžiu si berie na starosť Steven Ellison.

flying lotus
Zdroj: ro.ca

Tvorca veľkých sci-fi a ocenený hudobník

Stál za hororovou drámou Kuso a známy je aj vďaka krátkemu anime Blade Runner: Black Out 2022. Známejší je zrejme ako hudobník Flying Lotus, držiteľ ceny Grammy. Takto bude k snímke on samotný tvoriť aj soundtrack a jednotlivé skladby. Minimálne jednu však prenechá aj hudobníkovi menom Jonni Remmler, ktorý zároveň píše aj scenár.

Dej nás zavedie na odľahlú planétu, kde žena (Thompson) zistí, že celá posádka jej vesmírnej stanice bola kruto vyzabíjaná. Pustí sa do pátrania po tom, čo sa stalo a popritom pošle signál o pomoc. Na tú jej prichádza záhadný muž (Gordon-Levitt). Pri jeho správaní sa však musí rozhodnúť, či mu môže veriť. Popritom všetkom sa však rozbehne hrozivá reťaz udalostí a aj hlavná hrdinka si prestane byť istá, či je sama nevinnou.

flying lotus kuso
Zdroj: thefader.com

Priniesť chcú vizionársky film

Produkčne stojí za snímkou aj spoločnosť XYZ Films. Člen jej predstavenstva, Nate Bolotin, už v skorších vyjadreniach povedal, že chcú produkciu rozbehnúť čo najskôr v roku 2023 ako to len bude možné. Má sa začať na Novom Zélande.

Ďalší členovia danej spoločnosti aj Lotus sú nadšení ohľadom spolupráce s takýmito hereckými menami. Veria, že práve aj vďaka nim aj kvalitnému scenáru budú môcť priniesť skutočne vizionársky film. Detaily o jeho deji sú zatiaľ veľmi obšírne, nevieme sa teda dočkať, keď nám odhalia aj viac.

Zaujal vás sci-fi triler Ash? Čo hovoríte na jeho tvorcov a hlavnú hereckú dvojicu v obsadení? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -