Pôvodné obsadenie Návratu do budúcnosti sa stretlo. Diskutujú štvrtú časť alebo tento nápad zavrhli?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obsadenie z filmu Návrat do budúcnosti sa stretlo

Tak toto je iná stretávka! Pôvodné obsadenie filmu Návrat do budúcnosti môžeme opäť vidieť pohromade. Respektíve, z filmu z roku 1985 sa zišla dôležitá štvorica. Fotografiu pridal na svoje sociálne siete stále činný herec Christopher Lloyd, ktorý si vo filmovej sérii zahral profesora Browna.

V popisku sa pýta, či môžu dosiahnuť 88 tisíc likeov, čím naráža na rýchlosť, ktorú muselo dosiahnuť jeho auto DeLorean, aby mohlo cestovať časom. Ovládal ho Marty McFly, ktorého si zahral Michal J. Fox. Jeho soka a školského tyrana Biffa stvárnil Thomas F. Wilson a vidno je, že našťastie sa nič z tejto dynamiky neprenieslo do reálneho života.

Plánujú ďalší spoločný projekt?

Nechýba ani Lea Thompson, ktorá si zahrala Lorraine, teda Martyho mamu, ktorú stretol v jej mladšej verzii v roku 1955. Pre hercov tak ide o opätovné stretnutie po takmer 40 rokoch, o to sladší je to moment. Spolu sú však primárne preto, lebo zostali dobrými priateľmi a pripomínajú si staré časy.

Myšlienka toho, že by mali spoločne priniesť pokračovanie, sa totiž ani jednému z nich nepozdáva. Lloyd, ktorý má momentálne 84 rokov a stále hrá (naposledy sme ho mohli vidieť v tretej sérii Mandaloriána), nie je úplne proti filmu. Hovorí, že ak by prišiel zaujímavý nápad, ktorý by nepokazil uspokojivé zakončenie trojky, tak by bol spokojný.

návrat do budúcnosti 4
Zdroj: animalhi.com

Pokračovanie by sa im nepáčilo

Pôvodné obsadenie by však v ňom už nevidel. Foxovi bola diagnostikovaná v roku 1991 parkinsonova choroba a momentálne má 62 rokov. Nebránila mu v ďalších úlohách, hrania sa však definitívne vzdal predminulý rok, pretože mal problémy so zapamätaním textu.

Vyjadril sa k tomu aj spolutvorca značky Bob Gale. Povedal, že určite nebude pracovať na štvrtom filme. Ako sám povedal, mal by pocit, že hercov „predáva na prostitúciu“. Je tak vrcholne nepravdepodobné, že by vznikol Návrat do budúcnosti 4, ale povedzme si – zrejme to nebude na škodu. Máme predsa ikonickú trilógiu, ktorú netreba meniť.

Zahrialo aj vás pri srdci, že ste videli opäť obsadenie filmu Návrat do budúcnosti pohromade? Je podľa vás dobrý nápad, že nechcú štvrtú časť, alebo by ste ju prijali? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -