Zachary Levi kritizuje Hollywood, vyzýva divákov, aby prestali chodiť na ich „smeti“

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Zachary Levi kritizuje Hollywood

Herec, ktorého môžeme poznať ako Shazama z DC filmového univerza, vystúpil proti filmom, ktoré sa v súčasnej dobe produkujú. Na fanúšikovskej akcii Zachary Levi kritizoval Hollywood, pričom hovorí, že nám tento priemysel predkladá „smeti“. Nie je za tým však len nedávny neúspech jeho filmu?

Na jednej strane herec hovorí, že plne podporuje práve prebiehajúci štrajk hercov a scenáristov, na druhej strane sa aj napriek nemu zúčastnil akcie s názvom Chicago Fan Expo. Tam poskytol aj rozhovor novinárom a počas jeho interview s portálom Entertainment Weekly vystúpil so svojou kritikou filmárskeho biznisu.

shazam 2 zachary levi
Zdroj: batman-news.com

Nechoďte na ich odpad!

Nepovedal nič konkrétne a aké snímky by mal na mysli, vyjadril sa však takto:

„Ja osobne mám pocit, že množstvo obsahu, ktoré vychádza z Hollywoodu, je odpad. Nestarajú sa o to, aby to pre vás spravili dobre. Nestarajú.

Ako často ste si pozreli trailer a povedali „Och bože, toto vyzerá tak cool!“ a potom išli na film a mysleli ste si „Toto je to, čo som dostal?“ Vedia, že už keď ste si raz kúpili lístok, tak majú vaše peniaze. Jediný spôsob, ako to zmeniť, je nechodiť na ich odpad. Aktívne si musíme nevoliť odpad. Pomôže to. Veľmi to pomôže.“

Nie je za tým neúspech jeho filmu?

Je pravdou, že množstvo produkovaných filmov v súčasnej dobe je príliš vysoké a často medzi nimi nájdeme priemerné alebo až podpriemerné kúsky. V tomto prípade je však otázkou, či sa Levi takto nevyjadruje kvôli filmu Shazam!: Hnev bohov, ktorý bežal v kinách pred piatimi mesiacmi.

Pokračovanie, ktoré tiež priniesol režisér David F. Sandberg, nemuselo byť samé o sebe zlé a bolo skôr príjemnou superhrdinskou oddychovkou. Diváci však mali pocit, že im nedokáže priniesť nič nové. Tiež vyčítali otrepaný námet „rodiny na prvom mieste“ a tak prestali navštevovať kiná. Dvojka Shazama sa tak stala obrovským komerčným neúspechom. Môže tak z hlavného predstaviteľa hovoriť zatrpknutosť?

Myslíte si, že Zachary Levi kritizuje Hollywood oprávnene alebo ide o sklamanie z neúspechu jeho filmu? Nakoľko s ním súhlasíte? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -