Christopher Lloyd a štyria ďalší herci boli pridaní do obsadenia seriálu Knuckles zo sveta Ježka Sonica

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Obsadenie seriálu Knuckles sa rozrástlo

V roku 2020 do našich kín pribehol Ježko Sonic. Aj keď to najprv nevyzeralo dobre kvôli jeho dizajnu, štúdio vypočulo fanúšikov, opravilo hlavnú postavu a z filmu sa stal hit. Aj preto minulý rok vyšla druhá časť, pričom tá sa chváli ešte väčším úspechom. Tento kedysi herný svet sa preto začína rozpínať a okrem tretej časti dostaneme aj seriál Knuckles, ktorého obsadenie sa zväčšilo o piatich hercov.

Seriál sa ma neprekvapivo zamerať na ježuru Knucklesa (Idris Elba) a odohrávať sa bude medzi filmom Ježko Sonic 2 a pripravovanou treťou časťou. Je známe, že Knuckles sa bude snažiť vo svojom projekte cvičiť zastupujúceho šerifa Wadea Whipplea (Adam Pally) v spôsoboch Ježúr bojovníkov. Zrejme to nezostane len pri tejto úlohe a v seriáli snáď uvidíme aj nejakú poriadnu akciu a rozdávanie rán.

ežura Knuckles Ježko Sonic
Zdroj: variety.com

Až 5 nových hercov

Seriálové obsadenie predtým pozostávalo z hercov a herečiek ako Edi Patterson, Julian Barratt, Scott Mescudi, Ellie Taylor, Rory McCann a Tika Sumpter. Stumper si mala zopakovať opäť rolu Maddie, manželky Toma Wachowskeho (James Marsden) a adoptívnej mamy ježka Sonica (Ben Schwartz) a lišiaka Talesa (Colleen O’Shaughnessey). O tých ale nevieme, či sa v seriáli ukážu. Snáď aspoň ako cameá.

Novými prírastkami sú však Cary Elwes (Princezná nevesta), Stockard Channing (The West Wing), Christopher Lloyd (Návrat do budúcnosti), Paul Scheer (Black Monday) a Rob Huebel (Bob’s Burgers). Mali by mať vedľajšie úlohy, no v seriáli by sa mali objavovať pravidelne. Aké konkrétne postavy stvárnia je zatiaľ otázne a snáď sa to čoskoro dozvieme.

Seriál Knuckles herci
Hore: Cary Elwes, Stockard Channing, dole: Christopher Llody, Paul Scheer a Rob Huebel; Zdroj: deadline.com

Na seriáli pracujú aj tvorcovia z filmov

Na seriáli sa pracuje minimálne od februára 2022, kedy jeho výrobu štúdio oficiálne oznámilo. Pilotnú epizódu napísal John Whittington, ktorý bol jedeným zo scenáristov druhého filmu. Zároveň je aj hlavným scenáristom a výkonným producentom. Jeff Fowler, režisér oboch filmov, bude režírovať prvú epizódu a rovnako bude aj výkonným producentom.

Na projekte sa bude ďalej podieľať aj ďalších niekoľko členov kreatívneho tímu z filmov. Seriál bude teda viac než spätý s filmami a určite sa môžeme tešiť na podobný štýl, aký nám bol ponúknutý doteraz. Samotný seriál vyjde na Paramount+ niekedy pred vydaním Ježka Sonica 3. Ten má momentálne naplánovanú premiéru na 20. decembra 2024.

Čo zatiaľ hovoríte na seriál Knuckles? Obsadenie má solídne, bude ale z neho rovnaký hit ako z filmov?

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -