R-kové hodnotenie mu pristane, prvý trailer na film Kraven the Hunter je plný nápaditých úlovkov a krvi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Kraven the Hunter

Štúdio Sony Pictures prináša prvý trailer na film Kraven the Hunter. Ide o ďalšiu z postáv, ktorá zapadá do ich sveta komiksových záporákov Spider-Mana, zatiaľ však stále bez neho (aj keď opäť s pár náznakmi). Tvorcovia však sľubujú, že toto je presne cesta jednej z postáv, kým sa dostane k svojej najväčšej trofeji. Ukážka ale rozhodne krvavosťou nešetrí.

V hlavnej úlohe tu je Aaron Taylor-Johnson ako Sergei Kravinoff, syn ruského zbohatlíka, ktorý sa presťahoval do Spojených štátov. Jeho otca si zahrá Russell Crowe a ide o poriadneho násilníka a krutého muža. K jeho úlovkom patrí nielen divá zver, ale aj každá konkurencia, ktorá by sa mohla ukázať.

Pytliakov dostáva ich vlastnými zbraňami – doslova

Svojich synov chce vychovávať v podobnom duchu. Sergei je však na jednom z lovov ťažko zranený, eventuálne sa však stáva ultimátnym predátorom. A zaprisaháva sa, že sa vydáva na cestu, pri ktorej očistí svet od zla, ktoré jeho otec vytvoril. Vidíme ho tak ničiť pytliakov doslova ich vlastnými zbraňami, či nekompromisných žoldnierov.

Jeho adoptívneho brata menom Dmitri Smerdjakov, z ktorého sa má stať záporák Chameleon, si zahrá Fred Hechinger. V ukážke vidíme aj Arianu DeBose, o ktorej vieme, že sa má stať voodoo kňažkou Calypso. Ako jeden zo súperov predmetného lovca bude slúžiť aj Rhino, ktorého vidíme v samotnom závere ukážky.

Kraven the Hunter
Zdroj: comicbook.com

R-kového hodnotenie využíva naplno

Zatiaľ ešte nevidený, z predošlých informácií však vieme, že sa objaví aj záporák Foreigner. Jeho si zahrá Christopher Abbott. Zatiaľ v nešpecifikovanej úlohe sa má ukázať aj Levi Miller. Režisérsky má snímku na starosti J. C. Chandor, ktorého môžeme poznať ako autora netflixového hitu Triple Frontier či kriminálnej drámy Vojna bez pravidiel.

Vidíme, že R-kové hodnotenie, ktoré film dostal, mu rozhodne prospelo. Na rozdiel od Venoma či Morbiusa, ku ktorým patrí, sa mohol naplno odviazať a spraviť lov so všetkým, čo k tomu patrí (aj keď pribúdajúce telá nebudú od zveri). V kinách si ho budeme môcť pozrieť od 6. októbra.

Ako sa vám pozdáva prvý trailer na film Kraven the Hunter? Prospelo mu R-kové hodnotenie aj podľa vás? Ako sa vám páči Taylor-Johnson v tejto úlohe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -