Krízy prichádzajú aj v posmrtnom živote, ukazuje trailer na 5. sériu Čo robíme v temnotách

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na 5. sériu Čo robíme v temnotách

Prichádza trailer na 5. sériu Čo robíme v temnotách. Aj tento rok bude známa skupina upírov (a zdá sa, že aj jeden nový) späť! Myšlienka pôvodne vychádza z mockumentary, ktorý vytvorili Jemaine Clement a Taika Waititi. Zameriava sa na partiu nemŕtvych, ktorá sa rozhodla spolu bývať na predmestí New Yorku.

Nimi sú niekoľko storočí starý blízkovýchodný vampír Nandor (Kayvan Novak), britsko-maďarský Laszlo (Matt Berry), byzantská Nadja (Natasia Demetriou) a jedinečný, energiu vysávajúci Colin Robinson (Mark Proksch). Nesmie však medzi nimi chýbať ani ich predošlý posluhovač Guillermo (Harvey Guillén), ktorého už nebavilo byť v područí svojich pánov.

Aj Guillermo sa učí, ako byť upírom

Rozhodol sa tak sám stať nemŕtvym a nechal sa pohrýzť od svojho kamaráta Dereka. Teraz sa však zdá, že tento pokus nemusel byť úplne úspešný a ani po čase sa schopnosti akosi neprejavujú. Namiesto podoby netopiera mu stále zostáva tá ľudská. Partia sa však ujme jeho „prerodu“, avšak spôsobom, aký je im vlastný…

Okrem toho musia aj oni sami čeliť novým veciam. Medzi nich patrí návšteva nákupného centra, vystupovanie v televízii či organizovanie firemnej udalosti (korporát je stále najlepšie miesto pre vysávača energie). Ale čo keby mieril ešte vyššie, dokonca až do politických kruhov?

what we do in the shadows 5. séria
Zdroj: variety.com

Vysávač energie mieri do politiky

Chýbať nebude ani účasť na športových udalostiach, divoké párty či snaha zorganizovať výlet do najslobodnejšieho mesta na opačnej strane Štátov. Kvôli chtivosti Nadje dokonca príde aj na udalosti, ktorým nebudeme chcieť veriť (a neuveríme, že ich uvidíme).

Okrem hlavnej pätice ale budú samozrejme súčasťou aj Doug Jones ako barón Afanas či Kristen Schaal, ktorá už takmer patrí do skupiny po jej role uvádzačky Koncilu. Samozrejme aj tu čakáme, aké ďalšie cameo si pre nás tvorcovia pripravia. Problémy prastarých upírov v modernej spoločnosti budeme môcť opäť sledovať od 13. júla, kedy 5. sériu uvedie stanica FX a tak bude dostupná aj na Hulu (a u nás Disney+).

Zabavil vás trailer aj na 5. sériu Čo robíme v temnotách? Budete sledovať aj ďalšie príbehy upírov v súčasnom svete? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -