Zaujímalo vás niekedy, ako vznikla obľúbená pikantná pochúťka? Prichádza trailer na Flamin‘ Hot, ktorý nám to ukáže

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Flamin‘ Hot

Zaujímalo vás niekedy, ako extra pikatné Cheetos prišli na tento svet? Ak aj nie, zdá sa, že tento príbeh o ich „pôvode“ by vás mohol poriadne zabaviť. Prichádza trailer na Flamin‘ Hot, príbeh, ktorý nám bude hovoriť o ich „vynálezcovi“. Ním je Richard Montañez.

Vo filme si ho zahrá Jesse Garcia. Najprv nám ukazuje typický stereotypný hollywoodsky náhľad na okamžitý úspech plný slávy. Hlavný hrdina nás ale rýchlo navedie na skutočný príbeh. Je synom imigranta, ktorý vyrastal na farme v Južnej Kalifornii, kde musel na poliach zbierať hrozno. Veci sa však začali meniť, keď sa zamestnal ako údržbár vo firme Frito-Lay.

Z upratovača „Krstný otec multikulturálneho marketingu“

Firma mala veľké straty a hrozil jej krach. Popri prechádzaní regálov si všimol, že nie je záujem o ich vtedajšie príchute. Lenže ako dostať novú, ktorú bude chcieť každý? Tento nápad sa mu vnikne na pikniku, keď vidí kam všade si ľudia dávajú čili. A tak prišiel jeho nápad na Flamin‘ Hot Cheetos.

Zo značky tak spravil už kultúrny fenomén, ktorý narušil celý gastro biznis (no dobre, zase až tak nie, ale môže sa nechať uniesť). Nič sa však nemení na tom, že spoločnosti zaručil miliardy a bol katapultovaný z upratovača na vedúceho, označovaného aj ako „Krstný otec multikulturálneho marketingu“.

flamin hot
Zdroj: people.com

Eva Longoria dúfa, že u divákov „dobre zaštípe“

Film však samozrejme nebude iba suchou biografiou, ale čaká nás spracovanie plné vtipných a nečakaných momentov. Ako režisérka sa o to starala Eva Longoria, ktorú môžeme poznať zo Zúfalých manželiek. Tvorila však viacero dielov seriálov ako Jane the Virgin, Black-ish či Gordita Chronicles.

Ďalej sa tu objavia herci Annie Gonzalez, Dennis Haysbert, Emilio Rivera, Tony Shalhoub, Matt Walsh, Pepe Serna, Bobby Soto, Jimmy Gonzales, Brice Gonzalez a Hunter Jones. Film prinesie spoločnosť Searchlight Pictures, takže sa objaví naraz na Hulu aj Disney+. Bude to 9. júna a pre divákov snáď pôjde o poriadne ostrú jazdu. Ale dobre ostrú!

Zaujal vás trailer na Flamin‘ Hot? Páči sa vám takýto príbeh o „pôvode“, aj keď ide o pikantný snack? Pozriete si ho na budúci mesiac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -