Hraný seriál Avatar: Posledný vládca vetra odhaľuje krátke video aj prvé fotky hlavných postáv

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Prvý pohľad na hraný seriál Avatar: Posledný vládca vetra

Každý z nás sa určite niekedy tváril, že dokáže ovládať rieku či oheň v kozube. Mnohým táto myšlienka skrsla po pozretí obľúbeného animovaného seriálu stanice Nickelodeon. Avatar: Posledný vládca vetra ale prechádza z kreslenej podoby do hranej, pričom práve na túto verziu sme dostali úplne prvý pohľad. A to vo forme fotiek prezentujúcich hlavné postavy či videa aj s logom a rokom vydania.

Podobne ako animovaná verzia, aj v tej hranej sa presunieme do sveta, v ktorom žijú 4 národy – Národ ohňa, Vodné kmene, Vzdušní nomádi a Kráľovstvo zeme. Momentálne sú vo vojne, no všetko ma zvrátiť návrat avatara – človeka, ktorý dokáže ovládať všetky štyri živly. Ten sa po 100 rokoch ukázal v podobe chlapca, ktorý je posledným vládcom vetra na svete.

Obsadenie je bravúrne

Po úspechu seriálu sa už raz pokúsili o hranú verziu v podobe filmu, no to dopadlo katastrofálne. Fanúšikovia sa preto aj tešia, no zároveň boja hraného seriálu. Obsadenie nám však dodáva nádej, že to bude už len kvôli tomu o niečo lepšie. V hlavných rolách sa môžeme tešiť na hercov ako Gordon Cormier (Avatar Aang), Kiawentiio (Katara), Ian Ousley (Sokka) a Dallas Liu (Princ Zuko).

Ďalej sa ukážu aj niekoľkí členovia kráľovskej rodiny. Tých stvárnia Daniel Dae Kim (Pán ohňa Ozai), Elizabeth Yu (Azula) či Paul Sun-Hyung (Strýko Iroh). V neposlednom rade sa ukážu aj herci Maria Zhang (Suki), Ken Leung (Veliteľ Zhao), Yvonne Chapman (Avatarka Kyoshi), Amber Midthunder (Princezná Yie), George Takei (Koh), Danny Pudi (Mechanik) a James Sie (Predavač kapusty).

Seriálu sa dočkáme v roku 2024

Krátke video nám ukázalo meniace sa štyri symboly, každý reprezentujúci jeden národ/živel. Taktiež v ňom môžeme vidieť logo hraného seriálu, ako aj rok, v ktorom sa ho konečne dočkáme. Nanešťastie, nestihneme to v tomto roku. Prvá séria v podobe ôsmich hodinových epizód vyjde až v roku 2024. Je to ale dobré znamenie, pretože tvorcovia zjavne nechcú nič nechať na náhodu.

Natáčanie skončilo síce už minulý rok, no keďže nechcú, aby seriál dopadol ako spomínaný film, dávajú si čas na dotváranie vizuálnych efektov. Vo vedení seriálu je Albert Kim, ktorý túto úlohu prebral po pôvodných tvorcoch animovaného seriálu. Michael DiMartino a Bryan Konietzko pracovali aj na hranej verzii, no v roku 2020 kvôli kreatívnym rozdielom od projektu odstúpili. Momentálne sa však venujú ďalším animovaným projektom z tohto sveta.

Čo hovoríte na prvé fotky, ako aj nové video k seriálu? Má podľa vás potenciál dosiahnuť rovnaký úspech ako animovaná verzia?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -