Suicide Squad dostáva anime adaptáciu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Suicide Squad ako anime

Suicide Squad je ďalšou značkou, ktorá dostáva anime adaptáciu. Bolo to oznámené na najväčšej udalosti pre fanúšikov tohto žánru a spôsobu animácie, Anime Expo, ktorá práve prebieha v Los Angeles. Populárny tím záporákov či antihrdinov od DC si zoberú na starosť Warner Bros. Japan a WIT Studio. Názov seriálu bude Suicide Squad ISEKAI.

Isekai je samostatný subžáner v anime a mange, ktorý hovorí o prenesení postáv do iného sveta. Práve toho sa staneme svedkami – členovia prejdú portálom do fantasy sveta (s drakmi či lietajúcimi ostrovmi). V paneli, kde projekt predstavovali, ukázali koncept arty pre postavy, v jeho závere prišla aj krátka ukážka na oznámenie.

Tvorcovsky vo veľmi dobrých rukách

V nej vidíme primárne Jokera a Harley Quinn, ktorí sú pripravení rozniesť okolo seba chaos, nech sú v akomkoľvek svete. Zdá sa, že však nebude chýbať ani Amanda Waller, ktorá celú jednotku samovrahov dala dohromady. Vidíme ju v závere videa.

Réžiu si zobral na starosť Eri Osada, ktorého môžeme poznať ako tvorcu Jujutsu Kaisen. V dobrých rukách je aj čo sa týka štúdia – WIT prinieslo minuloročný hit Bubble, dlhodobo od nich prichádza Attack on Titan (ktorého záver bol znovu oznámený) či rovnako populárny seriál Spy x Family.

suicide squad isekai
Zdroj: twitter.com

Po predstavení vyzerá veľmi dobre

Nejde o prvý projekt z rovnakého komiksového sveta, ktorý dostal takúto podobu. Na svete je 13-dielny seriál DC Anime, kde predstavujú najpopulárnejšie postavy tohto sveta japonskému publiku. Za zmienku určite stojí aj film Batman Ninja, ktorý prišiel v roku 2018 a zaznamenal veľkú popularitu aj mimo fanúšikov anime.

Dátum vydania zatiaľ bohužiaľ nepoznáme, ani kde si projekt nájde domov pre celosvetové publikum. Dobrou voľbou by však mohol byť Netflix, ktorý je domovom viacerých podobných adaptácií. Nájdeme tu Cyberpunk: Edgerunners podľa videohry, Nightmare of the Wolf vychádzajúci zo sveta Zaklínača či Castlevaniu. Uvidíme, či na neho príde aj táto skupina vyvrheľov na čele s kráľom a kráľovnou zločinu v Gothame.

Čo hovoríte na Suicide Squad ako anime? Zaujal vás tento koncept? Páči sa vám podľa ukážky? Pozriete si ho? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -