Staň sa svedkom zrodenia Kingsmanov v novom krvavom traileri akčného hitu The King’s Man: Prvá misia

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio 20th Century Studios zverejnilo nový krvavý trailer k očakávanému filmu The King’s Man: Prvá misia. Tretí film z tejto šialenej série poslúži ako predohra k filmovým celkom Kingsman: Tajná služba a Kingsman: Zlatý kruh, a tentokrát sa chronologicky dostaneme na samotný začiatok vzniku zabijackých gentlemanov.

Dej sa odohráva na začiatku 20. storočia a to znamená, že skvelý Colin Firth (Kráľová reč) už nebude hlavnou postavou príbehu. Jeho miesto nahradil Ralph Fiennes (V Bruggách) ako Orland Oxford, vojvoda, ktorý je súčasťou tajnej nezávislej spravodajskej agentúry. Spoločne s ňou podnikajú kroky na zastavenie medzinárodných hrozieb skôr, ako do ich misie zakročí britská vláda. A podľa všetkého to vyzerá, že s takouto hrozbou sme sa doposiaľ ešte nestretli a nový záporný hrdina pôsobí oveľa drsnejšie ako jeho dvaja predchodcovia.

Nový trailer k filmu The King’s Man: Prvá misia

Ak ti náhodou táto filmová séria ušla, ide o náramne štýlové akčné snímky, v ktorých mimoriadne vyniká cit pre dynamiku režiséra Vaughna. A hoci dvojka relatívne prepadla, rozhodne to nebolo kvôli laicky nakrúteným akčným pasážam, keďže tie stále patrili k vrcholu celého projektu.

Nový trailer s označením Rad Band (nič pre mladé publikum) potvrdzuje, že môžeš opäť očakávať akčný a komediálny štýl, aký je pre režiséra Matthewa Vaughna charakteristický. Vidieť kvalitnú zmiešaninu krutého násilia, ktoré v sekunde posilní nečakaný humor. Dokonale to do seba zapadá a takýto film s hodnotením R si určite nemôžeš nechať ujsť. Prečo? Šialené súboje, meče, zbrane, sekanie hláv a ešte oveľa viac. To všetko poskytne najnovší prequel zo série Kinsmanov a chýbať nebudú ani perfektné gentlemanské obleky.

Vo filme ďalej účinkujú Gemma Arterton, Rhys Ifans, Matthew Goode, Tom Hollander, Daniel Brühl, Djimon Hounsou a Charles Dance. Premiéra v slovenských kinách je momentálna naplánovaná na 30. decembra 2021.

The King's Man: Prvá misia nový trailer plagát
Zdroj: collider.com

Páčil sa ti nový trailer k filmu The King’s Man: Prvá misia? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -