Fascinujúce zábery zo zákulisia natáčania nostalgického filmu Power Rangers

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Tento rok nám štúdiá prinášajú mnohé skvelé filmové diela. Avšak nebolo tomu tak dávno, čo celosvetovo „premiéroval“ remake superhrdinského počinu s názvom Power Rangers. Mnohí z nás zažili neuveriteľnú nostalgiu. Film mal rôzne hodnotenia, od tých negatívnych, až po tie pozitívne. U nás v redakcii sme sa nevedeli zhodnúť. Musím ale priznať, že mne osobne film neuškodil. Perfektný vizuál, jednoduchý príbeh, ale hlavne návrat do detských čias.

Reboot si odniesol priemerné hodnotenia a zarobil niečo málo naviac.

Ako som už vyššie spomínal, film utŕžil rôzne hodnotenia. Pre priblíženie CSFD slušných 63%, americký kritici cez Metacritics zanechali priemerných 44 bodov, a u kritikov na Rottentomatos dostal film 47% a užívatelia sa zhodli na 75%.

Samozrejme každý sme iný a každému vyhovuje niečo iné. Ak sa zameriate na výrobu filmu, tak si tvorcovia dali určite dostatočne záležať, aj keď nejaké výčitky by sa určite našli.

Avšak každý z nás vie, že v dnešnom filmovom priemysle nerozhodujú ani tak hodnotenia a recenzie ako celkový zárobok filmu, ktorý okamžite vypovedá o úspechu filmu. Výroba tohto filmu stála 100 miliónov dolárov a zarobil ku dnešnému dňu 133,052,879$. Film pravdepodobne podľa čísiel niečo málo zarobil, avšak vôbec nevieme či to bude stačiť aby sa tvorcovia rozhodli pokračovať.

Zábery z natáčania nám odhaľujú niektoré špeciálne efekty.

Menší súhrn o tom ako sa filmu darilo sme si urobili, ale poďme teraz k veci a teda tomu najdôležitejšiemu, prečo ste sa vlastne rozhodli prečítať si tento článok. Tvorcovia nám vytvorili krátky pohľad do zákulisia s dĺžkou 420 sekúnd. Uvidíte ako to vyzeralo na natáčaní, ako sa vytvárali špeciálne efekty, ale aj rozhovor s režisérom. Nech sa páči:

Keďže recenziu na film sme nerobili, budeme veľmi radi ak nám nižšie v diskusii zanecháte Váš názor na tento film.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -