Crash Bandicoot ako nostalgický zážitok v ďalšom samostatnom leveli! Pozrite si video a presvedčte sa na vlastné oči, že sa naozaj máme na čo tešiť.

Nenechajte si ujsť

Dominik Boskovič
Dominik Boskovičhttps://www.rewind.sk
Niet lepšieho úniku ako na chvíľku vstúpiť do sveta kinematografie. Jednoducho si oddýchnete, prídete na nové myšlienky a niekedy aj na nové nápady. Nádherný relax a oddych. Členom redakcie od: október 2015

Crash Bandicoot sa predstavuje s novým videom

30. júna 2017. To je dátum oficiálneho štartu predaja novinky na PS4, na ktorú sa nevieme dočkať ani my v redakcii. O návrate tejto ikonickej postavy sme vás už informovali tu. Avšak máme tu opäť jednu zaujímavú novinku ohľadom vydania tejto vecičky. Crasha Bandicoota snáď ani nemusím predstavovať, ale keby že naozaj neviete o čo ide, úplne na konci článku nájdete krátky popis a úvod k hre.

Ako som už spomínal, už o necelé dva mesiace sa dočkáme niečoho neuveriteľného. Budeme si môcť opäť zaspomínať na staré časy! Avšak, kým budeme čakať, môžete si vyššie pozrieť nové video, ktoré nám odhaľuje ďalší celý level. Ten je samozrejme vykreslený s remastrovanou grafikou. No úprimne, ja nemám slov.

O čo vlastne ide?

Crash Bandicoot je videohra, ktorú vydala spoločnosť Sony Computer Entertainment, vyrobila spoločnosť Universal Interactive Studios a vyvinula spoločnosť Naughty Dog. Hra je určená pre hernú konzolu PlayStation. Hra bola na trh v Severnej Amerike uvedená 31. augusta 1996, do Európy sa dostala v novembri toho istého roku.

Tento článok nie je sponzorovaný. Rozhodli sme sa dať vám vedieť o tejto novinke, nakoľko Crash Bandicoot tvoril istú časť nášho detstva a dospievania. Snáď ste sa potešili snami!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -