Zabudni na Katniss. Hry o život sú späť a budú brutálnejšie ako kedykoľvek predtým (trailer)

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na prequel k sérii Hry o život

Filmový fenomén Hunger Games spoločne s knižným svetom Suzanne Collins už onedlho opäť ožijú na filmových plátnach. Do kín už čoskoro dorazí prequelový diel Balada o hadoch a vtáčatkách, ktorý sa odohráva ešte pred pôvodne spracovanou sériou Hry o život. Očakávaná novinka od štúdia Lionsgate práve dostala prvý plnohodnotný trailer.

V novom filme sa pozrieme na mladého Coriolanusa Snowa, ešte predtým ako sa stal tyranickým prezidentom Panemu. Zahrá si ho tu Tom Blyth, ktorý sa zo všetkých síl snaží, aby obnovil niekdajšie hodnoty svojej vznešenej rodiny. Uprostred svojich snáh je poverený neľahkou úlohou – má byť mentorom dobrovoľníčke z 12. dištriktu vo výročných 10. hrách o život.

Snow musí chrániť Lucy aj zvádzať vnútorný boj

Hlavnou súťažiacou v smrtiacich hrách tentokrát bude Lucy Gray Baird (hrá ju Rachel Zegler), ktorá sa vďaka svojmu hlasu stane miláčikom publika. Kým sa ju však Coriolanus snaží udržať nažive v nevyspytateľných arénach, zvádza boj aj vo vlastnom vnútri.

Nakoľko ide o udalosti odohrávajúce sa pred sériou, kde sme spoznali Katniss, uvidíme aj predkov známych postáv. Napríklad Jason Schwartzman tu vystupuje ako uvádzač Lucretious „Lucky“ Flickerman, ktorého potomka Ceasara sme už mali možnosť vidieť. Je tu aj Tigris Snow, Coriolanova sesternica, ktorú si zahrala Hunter Schafer.

Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách trailer
Zdroj: Lionsgate

Uvidíme predkov známych postáv

Ďalej tu bude Peter Dinklage ako dekan Casca Highbottom, teda samotný tvorca Hier o život. Organizátorkou desiatich Hier o život je však doktorka Volumnia Gail, ktorú tu stvárňuje Viola Davis. V obsadení sa objavia aj Gaten Matarazzo (Dustin zo Stranger Things), Fionnula Flanagan, Flora Li Thiemann, Honor Gillies, Eike Onyambu, Sofia Sanchez či Vaughan Reilly.

Réžie sa opäť ujal Francis Lawrence, ktorý sa postaral o tri zo štyroch dielov pôvodnej série a diváci si tak môžu byť istí rovnakou zárukou skvelého spracovania. Prequel s názvom Balada o hadoch a vtáčatkách príde do našich kín už 16. novembra.

Ako sa vám páči nový trailer na Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách? Užijete si ho rovnako ako pôvodnú sériu alebo dokonca ešte viac? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -