Aj Matthew McConaughey bude Elvis. V animáku bude kráľ rokenrolu… špeciálnym agentom?!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Matthew McConaughey bude Agent Elvis

Kráľ rokenrolu hviezdil na plátnach kín počas minulého roka pod taktovkou režiséra Baza Luhrmanna. Za jeho výkon a perfektné zvládnutie hlasu si predstaviteľ Austin Butler vyslúžil nomináciu na Oscara. A teraz príde úplne iné spracovanie, v ktorom bude Matthew McConaughey vystupovať ako Agent Elvis. Respektíve jeho hlas.

Na Netflix totiž príde animovaný seriál so spomenutým názvom, ktorý teraz dostáva prvý trailer. V ňom bude pán Presley cez deň speváckou megahviezdou ako ho poznáme a v noci… tajným agentom. Ligotavý oblek a mikrofón vymení za pištole a jetpack a dozvedáme sa, že jeho známa skratka TCB (taking care of bussiness, baby!) je v skutočnosti názov špiónskej organizácie, do ktorej bol naverbovaný.

John Wick si požičal triky od Presleyho?!

Nakoľko pôjde o animovanú tvorbu pre dospelých, vidíme, že si nemusí dávať servítok pred ústa. Čaká nás spŕška nadávok a krvi (lebo aj obyčajné pero sa dá využiť kreatívne – potvrdené Johnom Wickom). Zatiaľ nám chýba len spev, ktorý chceme rozhodne od McConaugheyho počuť.

Zatiaľ poznáme iba jeho hlas, na zverejnenie ostatných postáv si budeme musieť počkať. Otázkou tak môže byť, či bude hovoriť aj jeho opičí spoločník Scatter a kto by sa mohol napríklad ujať dabingu prezidenta Nixona. A otázne je, či budeme počuť aj jeho ženu Priscillu.

agent elvis
Zdroj: bloodydisgusting.com

Kráľ rokenrolu vymení mikrofón za samopal

Veľkým prekvapením môže byť, že ona samotná sa na projekte podieľa. Ruku k dielu priloží aj ďalší z hudobníkov, John Eddie. Trojicu tvorcov uzatvára Mike Arnold, ktorý je zároveň scenáristom. Hlas hlavnej postavy bude zároveň aj producentom.

Seriál prichádza od Sony Pictures Animation (Spider-Man: Paralelné svety), pre ktoré ide o prvú tvorbu pre čisto dospelé publikum. Pracuje na ňom aj Titmouse, ktoré môžeme poznať pre úspešný DnD projekt The Legend of Vox Machina. Pracuje s nimi ešte Paramount+, ktoré priniesli napríklad Star Trek: Lower Decks. Spoločnými silami prinášajú poriadnu šialenosť a to, ako dostanú kráľa rokenrolu na Mesiac, si budeme môcť pozrieť už v marci.

Zaujal vás tento animák, kde bude slávny spevák agentom? Čo hovoríte na to, že Matthew McConaughey v ňom bude ako Elvis? Pozriete si túto šialenosť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: gizmodo.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -