DC nepripravuje Wonder Woman 3. Vyjadrenia Gal Gadot sa tak nezhodujú s realitou…

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Wonder Woman 3 v DC nepripravujú

Začiatkom tohto mesiaca začala prichádzať správa, že Wonder Woman 3 sa stále pripravuje aj v obnovenom DC filmovom svete. Informáciu priniesla samotná herečka v hlavnej úlohe, Gal Gadot. Zdá sa však, že nové vedenie spoločnosti, ktoré tvoria režisér James Gunn a producent Peter Safran, tieto plány nemajú. Blízky zdroj totiž informáciu vyvracia.

Herečka najprv prišla s vyhlásením, že miluje hrať túto postavu, pretože je blízka jej srdcu. A dokonca od dvoch spomenutých tvorcov údajne počula, že budú spoločne pracovať na treťom filme. Neskôr dodala, že jej povedali, že sa nemá čoho obávať, pretože je Wonder Woman 3 v správnych rukách.

gal gadot wonder woman 3
Zdroj: dorkaholics.com

Herečkine vyjadrenia sa nezhodujú so štúdiom

Nie je jasné, prečo mohlo prísť k podobnému omylu. Zdroj, ktorý je blízky štúdiu a oboznámený s ich situáciou, totiž pre portál Variety povedal, že žiadny takýto film u nich v príprave nie je. Zatiaľ neprišlo k žiadnemu ďalšiemu oficiálnemu vyhláseniu od hovorcu, preto sa nevie určiť, ako mohlo prísť k nedorozumeniu medzi Gadot, Gunnom a Safranom.

Potvrdené však bolo, že určite je v príprave seriál Paradise Lost, ktorý príde na (HBO) Max. Ten bude slúžiť ako akýsi prequel a zamerať sa má na skoršie časy na Themyskýre, než sme mohli vidieť doteraz vo filmoch. Viac ako superhrdinským príbehom by však mal byť politickou drámou, ktorá nám ukáže boje o moc medzi Amazonkami.

Paradise Lost
Zdroj: screenrant.com

Miesto na nové projekty

Tretiu Wonder Woman už istý čas sprevádzali problémy. Stále nebolo jasné, či bolo jej režisérke Patty Jenkins oznámené, že sa nekoná alebo odišla sama, pretože projekt nevidela ako dostatočne nápaditý. Nebolo však pravdepodobné, že by mal v novom usporiadaní DC univerza svoje miesto.

Túto novú éru, ktorá momentálne dostala súhrnný názov „Bohovia a monštrá“, odštartuje film Superman: Legacy. Ten je naplánovaný na júl 2025. Zaujímavé však je, že súčasťou do určitej miery bude napríklad aj Blue Beetle, hrdina, ktorého spoznáme v jeho premiére už na budúci týždeň.

Mysleli ste si, že sa Wonder Woman 3 v obnovenom DC svete chystá alebo sa vám od začiatku informácia nezdala pravdepodobná? Prečo si myslíte, že prišlo k podobnému nedorozumeniu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -