Nepremeškajte jeho veľké vyvrcholenie! Hovorí nám trailer na finále seriálu Archer

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na finále seriálu Archer

Stanica FX prináša trailer na štrnástu sériu seriálu Archer, ktorá bude zároveň jeho poslednou. Fanúšikmi stále obľubovaná animovaná akčná a komediálna jazda je tu s nami už od roku 2009 a zdá sa, že príde s rovnako veľkolepým záverom. Ako vždy, očakávať môžemme strhujúce scény aj nie príliš slušnú zábavu.

Vždy najviac sebou zaujatý tajný agent Sterling Archer (ktorému ako vždy poskytne hlas H. Jon Benjamin) už nie je vo svojej najlepšej forme. Roky bojov sa na ňom podpísali nepočetnými strelnými a bodnými zraneniami a poriadne zabrať dostala aj jeho pečeň. A to nehovoriac o všetkých otrasoch mozgu – tie sa počítajú, aj keď si ich nepamätá.

Agentúra pod novým vedením zachraňuje svet

Napriek tomu však musí stále nastúpiť do akcie, keď sa vedenia Agentúry ujala špiónka s materskými problémami Lana Kane (Aisha Tyler). Pre International Secret Intelligence Service (presne tak, ISIS) má veľkolepý plán. S ním dokáže nielen zachraňovať svet, ale aj zarobiť poriadny balík. Rýchlo však pochopí, že to nemusí byť také priamočiare…

Vracajú sa samozrejme aj iné známe tváre. Medzi nimi Judy Greer ako Cheryl/Carol –  asistenka z kancelárie z nie úplne zdravým rozumom, ale zato dávkou špeciálnych zručností; Chris Parnell ako Cyril Figgis – muž so spoločnosti, na ktorého je vždy spoľah; Amber Nash ako Pam, ktorá má vždy v rukáve nejednu urážku či Adam Reed ako oportunista Ray Gillette a zároveň aj tvorca seriálu.

archer finale
Zdroj: hockmargeting.org

S touto skupinou agentov to nebude jednoduché

Samozrejme sa nezabudlo ani na Luckyho Yatesa ako experimentátora Algernopa Kriegera. Uvidíme však aj novú agentku Zaru Khan, ktorej hlas prepožičia Natalie Dew. Spolu s Reedom sa na výrobe častí podieľali Matt Thompson, Casey Willis alebo Mark Genek.

Posledný raz sa začneme s Archerom stretávať už koncom tohto mesiaca. Nakopávať nepriateľská zadky, ukazovať ako vie byť tvrdým, či ho vidieť letieť ekonomickou triedou budeme môcť od 30. augusta, kedy má 14. séria premiéru na FX a Hulu.

Ako sa vám pozdáva trailer na finále seriálu Archer? Pôjde podľa vás o poriadnu dávku zábavy ako doteraz? Čo hovoríte na to, že ide o záver tohto agenta? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -