Eddie Murphy sa vracia ako princ zo Zamundy v traileri na film Cesta do Ameriky 2

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Cesta do Ameriky 2

Trailer na film Cesta do Ameriky 2, ktorý vyšiel skutočne nedávno, nám ukazuje jednoznačne unikátny návrat. Eddie Murphy a Arsenio Hall sa v ňom vracajú ako princ z fiktívnej africkej krajiny Zamunda a jeho verný priateľ a pobočník. Akeen z kráľovskej rodiny by sa mal konečne stať kráľom, avšak nájde sa tu jeden zádrhel.

Musí opäť cestovať do Spojených štátov, pričom ho sprevádza aj jeho celoživotný priateľ Semmi. Princ sa totiž dozvedel, že sa pred časom stal otcom a tak musí nájsť ženu z Queensu (Leslie Jones) a samozrejme aj svojho syna (Jermaine Fowler). S ďalším nováčikom v obsadení sa pridávajú napríklad aj KiKi Layne, Tracy Morgan, Rick Ross, a dokonca Wesley Snipes.

Vracajú sa herecké legendy a vidíme aj nové tváre

Pri Murphym a Hallovi vidíme ich unikátne looky, ktoré sa po 32 rokoch od prvej časti (1988) akoby nezmenili. Aj tu si každý z nich strihne niekoľko postáv, čo nám ukazuje aj trailer (oboch hercov vtipne uvádzajú ako opakovane hrajúcich). Návrat môžeme očakávať aj od hercov ako Shari Headley, Paul Bates, John Amos a legendy Jamesa Earla Jonesa.

O film Cesta do Ameriky 2 v originálnej produkcii Amazonu sa postaral Craig Bewer. Ten pred pár rokmi priniesol film s rovnakým hercom v hlavnej roli, o veľmi výstrednom hollywoodskom režisérovi, s názvom Dolemite Is My Name. Natáčanie filmu si očividne náramne užívali, čo režisér popísal v nedávnom rozhovore pre magazín Entertainment Weekly.

cesta do ameriky 2
Zdroj: comingsoon.net

Pri natáčaní si užili hromady srandy

Povedal dokonca, že to bol jeden z najlepších momentov v jeho živote, keď videl ako prichádzajú naspäť na pľac a vracajú sa do svojich postáv. Keď vraj videl ako Eddie a Arsenio (ako ich familiárne nazýval počas rozhovoru) vstúpili do toho známeho holičstva, tak sa všetci museli chichúnať ako malé deti. Odpadla z nich všetka dospelosť a akýkoľvek zmysel pre slušné správanie.

Nemohli uveriť tomu, že tieto postavy opäť prichádzajú k životu. Že rovnaká postava vchádza rovnakými dverami na rovnaké miesto ako pred viac ako tromi dekádami. A táto nálada vraj bola absolútne nákazlivá. Všetci sa snažili tváriť ako profesionáli, avšak netrvalo dlho, kým prepadli smiechu.

cesta do ameriky 2 holicstvo
Zdroj: essence.com

A je skvelé vidieť, že aj herci v hlavných úlohách boli neustále veselí a rozdávali radosť a humor medzi celým štábom. A to dokonca aj po tom, čo prešli procesom, kde im 8 hodín nanášali makeup. Ak teda zažívali takú hromadu zábavy už na natáčaní, tak to vyzerá, že nás čaká naozaj humorné pokračovanie, ktoré roznesie dobrú náladu. O výsledku sa budeme môcť v každom prípade presvedčiť 5. marca 2021 na Amazon Prime Video.

Čo hovoríte na trailer na film Cesta do Ameriky 2? Vrátil vám príjemný pocit z prvej časti a vlnu nostalgie? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -