Indiana Jones 5 príde v roku 2022. Harrison Ford sa do ikonickej postavy vráti naposledy

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Po niekoľkých rokoch čakania sme sa dočkali oficiálneho potvrdenia – Harrison Ford stvárni svoj ikonický charakter v pripravovanom filme Indiana Jones 5 naposledy.

Fanúšikovia sa teda nemusia báť, že Dr. Henry Walton Jones a.k.a. Indy bude vo filme stvárnený iným hercom. Aj keď je pochopiteľné, že Ford nebude hrať túto rolu navždy, pomyslieť na iného herca v tejto úlohe je jednoducho hriech. No takáto strašidelná predstava nás po Disney Investor Day 2020 trápiť nemusí.

indiana jones 5 natáčanie Harrison Ford
Zdroj: linkedin.com

Harrison Ford zavesí po filme Indiana Jones 5 svoj ikonický klobúk na vešiak

Piateho filmu sme sa mali pôvodne dočkať v roku 2016, ale tvorcovia celý projekt oddialili. Ford sa v úlohe legendárneho dobrodruha objavil naposledy vo filme Indiana Jones a Kráľovstvo krištáľovej lebky z roku 2008.

Natáčanie filmu je naplánované započať na jar 2021, hoci už teraz prebieha jeho pred-produkcia. V režisérskom kresle sa objaví James Mangold, ktorý prezval po Spielbergovi štafetu ešte v máji tohto roku.

Indiana Jones 5 Chris Pratt
Zdroj: screenrant.com

Mal byť Chris Pratt nový Indiana Jones?

„Príležitosť pracovať so Stevenom Spielbergom a šanca byť touto postavou, ktorá priniesla potešenie toľkým ľudom, nehovoriac o mne… Bola by to veľká zábava. Som pripravený,“ povedal Chris Pratt počas rozhovoru s Jimmym Kimmelom.

No po týchto vyjadreniach sa dostal k slovu aj Harrison Ford, ktorý to vysvetlil veľmi jednoducho a stručne:

„Buď on alebo ja.“

Ako je už teda známe, Chris Pratt novým archeológom nebude, čo potvrdili aj producenti pripravovaného filmu. Tí stihli prezradiť, že Harrison Ford svoje filmové dedičstvo neposunie niekomu novému a po piatom filme sa celá séria uzavrie. Čo znie veľmi smutne, avšak jedného dňa to prísť muselo.

Nech je pravda kdekoľvek, tešiť nás môže aspoň fakt, že v roku 2022 sa skutočne dostaví posledný filmový projekt zo série Indiana Jones s Harrisonom Fordom. Steven Spielberg bude tentokrát na pozícii výkonného producenta, takže sa sklamania báť nemusíš a Indiana Jones 5 je určite v dobrých rukách. O všetkých aktualizáciách ťa budeme informovať.

Tešíš sa na film Indiana Jones 5, v ktorom sa Harrison Ford objaví v úlohe ikonického dobrodruha naposledy? Názor nám môžeš zanechať v komentároch.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -