Nová ukážka na seriál Ahsoka prináša späť Anakina Skywalkera. V akej forme ho uvidíme?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ukážka seriálu Ahsoka s Anakinom

Od oficiálneho Star Wars účtu prichádza nová ukážka na seriál Ahsoka. Pripomína nám nielen vydanie o krátku chvíľu, keď už 23. augusta prídu na Disney+ dve epizódy, ale naznačuje aj dôležitý moment. Vidíme totiž zábery Haydena Christiansena ako Anakina Skywalkera z pôvodnej trilógie. Následne však ako hlas v pozadí poskytuje úplne nový dialóg.

Z predošlých materiálov, primárne Clone Wars, vieme, že predmetná hrdinka bola Anakinovou padawankou počas týchto udalostí. Od neho a rádu Jediov odišla krátko pred udalosťami filmu Pomsta Sithov. Práve hudobnú tému od Johna Williamsa z tohto filmu môžeme tiež počuť vo videu. Nesie názov Anakin’s Betrayal.

Vina za pád na temnú stranu

To môže poukazovať na ich opätovné stretnutie, ktoré bolo pre ňu tragickým. So svojím niekdajším majstrom zvádzala súboj už keď prepadol temnej strane a stal sa z neho Darth Vader. V tom čase bola kľúčovou hrdinkou v Rebélii a boji proti Impériu. To sme mohli vidieť v animovanom seriáli Rebels, na ktorý nadviaže jej samostatný hraný projekt.

Pôjde zatiaľ o jej najtvrdší boj proti „Dedičovi Impéria.“ Počas súboja s jedným z jeho prívržencov, Baylanom, Ahsoka silne pociťuje slová svojho majstra. Prihovára sa priamo k nej a okrem toho, že jej hovorí, že verí jej inštinktom, ju upozorňuje na to, že vo vojne bude bojovať proti viac ako len droidom.

ahsoka serial ukazka
Zdroj: starwars.com; ew.com; nicepng.com

Spomienka alebo duch zo sily?

To môže byť návrat k jej tréningu počas klonových vojen. Možné teda je, že Anakina uvidíme stále ako jediho v spomienke alebo návratu do minulosti. Nemuselo by však byť vylúčené, aby sme ho videli ako ducha zo sily.

Mohlo by tak prísť k určitému vykúpeniu aj voči nej. Keď sa naposledy videli, snažil sa ju zabiť na Malachore, svete sithov. Po jeho zmene v originálnej trilógii by si aj Ahsoka zaslúžila očistiť od viny, ktorú pociťuje za to, že Anakin prepadol temnej strane. Nech však bude stretnutie akékoľvek, bude určite vítaným prvkom pre fanúšikov.

Páči sa vám ukážka na seriál Ahsoka, v ktorej počujeme Anakina, ako sa prihovára hrdinke? Myslíte si, že s ním uvidíme iba spomienku, alebo sa objaví ako duch? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -