Do seriálu Kráska a zviera na Disney+ sa pridá Rita Ora

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Do seriálu Kráska a zviera sa pridala Rita Ora

Do seriálu Kráska a zviera sa pridala Rita Ora. Respektíve, do prequelu, ktorý podľa hranej verzie z roku 2017 vznikne. Pred krátkym časom sme o ňom informovali. Zameria sa na dvojicu postáv Gaston a LeFou. Ich úlohy si zopakujú Luke Evans a Josh Gad.

Z obsadenia je známa už aj Briana Middleton, ktorá bude stvárňovať LeFouovu sestru Tilly. K postavám sa pridáva aj umelec Jean-Michael, toho si zahrá Jelani Alladin. V seriáli bude vystupovať aj postava princa Bonita Berloiza, jeho stvárni Fra Fee, ktorého sme mohli nedávno vidieť v seriáli Hawkeye.

kráska a zviera obsadenie
Zdroj: variety.com

O novej postave iba pár detailov

Dej ešte veľmi nepoznáme, zatiaľ iba jeho prvotný náčrt. Hovorí o tom, že Gaston a LeFou sa vydajú na dobrodružstvo, ktoré bude previazané s minulosťou Tilly. Novo pridaná speváčka a modelka má v seriáli hrať postavu, ktorá je popisovaná ako „utečenkyňa s prekvapivými schopnosťami, ktorá si so sebou nesie tajomstvo, ktoré môže potencionálne ovplyvniť celé kráľovstvo“. Žeby sme tu našli prvotnú spojitosť so Zvieraťom?

Josh Gad bude hrať nielen jednu z hlavných úloh, ale bude fungovať aj ako spolutvorca. To spolu s Edwardom Kitsisom and Adamom Horowitzom, ktorí majú na starosti seriál Kde bolo, tam bolo. Spolu s ním bude ako výkonná producentka pôsobiť Liesl Tommy, ktorá už pracuje na réžii pilotného dielu.

kráska a zviera rita ora
Zdroj: prestigiousscholarship.com

Opäť si pri ňom zaspievame

Hudbu k nemu napíše opäť Alan Menken. Na tvorbe sa podieľal pri spomenutom hranom spracovaní klasickej rozprávky od Disneyho z roku 2017. Vytvoril ju aj pre pôvodný animovaný film z roku 1991. Tam skladal aj so svojím kolegom Howardom Ashmanom.

Hranú verziu už spracovať spolu bohužiaľ nemohli kvôli Ashmanovej smrti. Menken sa s Disney nechystá len tak prestať pracovať – už sa zaviazal aj na vytváranie hudby k hranej verzii Malej morskej víly aj Zvonára u matky božej.

kráska a zviera seriál
Zdroj: gamesradar.com

Nadväznosť aj na film?

Aká bude presne postava, ktorú v seriáli Kráska a zviera stvárni Rita Ora, je ešte otázne. Rovnako otázne je aj to, či to nejakým spôsobom nadviaže na udalosti, ktoré sa odohrali vo filme. Na viac informácií zostáva iba čakať, rovnako aj na ohlásenie dátumu vydania. Dovtedy si zostáva opätovne pozrieť kreslenú aj hranú verziu. Obe sa nachádzajú na streamovacej službe Disney+.

Čo hovoríte na to, že sa Rita Ora pridala k prequlovému seriálu ku Kráske a zvieraťu? Máte radi aj jej hereckú úlohy alebo sa sústreďujete iba na jej spevácku kariéru? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -