Definitívny koniec Jacka Sparrowa? Producent Pirátov z Karibiku všetkým zapchal ústa

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Piráti z Karibiku dostanú reboot

Nad nasledujúcimi osudmi Čiernej perly a jej kapitána Jacka Sparrowa visia už dlhší čas otázniky. Štúdio si hľadalo cesty ako značku ďalej poviesť bez hlavného hereckého predstaviteľa, potom sa ho zase snažili získať naspäť. Vyzerá to však, že tieto šance už pustili ku dnu, ako informoval portál IGN. Podľa posledných slov producenta je jasné, že Piráti z Karibiku dostanú reboot.

Johnny Depp si zahral titulnú rolu slávneho chaotického piráta v piatich filmoch. Jeho súd s exmanželkou Amber Heard však spôsobil, že bol štúdiom Disney vyhodený. Spoločnosť sa chystala na reštart značky, v roku 2022 obleteli svet správy, že novú titulnú rolu stvárni Margot Robbie. Tento projekt však definitívne škrtli.

Pirati z Karibiku 6
TMDB/redakcia

„Nemusíme čakať na istých hercov“

Ešte začiatkom marca sa vyskytli správy, že štúdio chce Deppa naspäť. Nakoľko herec pravidelne spätné ponuky odmieta, prišlo k jeho zápornému postoju aj tento raz. To je zrejmé aj zo slov producenta Jerryho Bruckheimera, ktorý aktuálne viedol rozhovor s portálom ComicBook.

Otázky boli primárne o značkách Top Gun a Pirátoch. Producent značke šokoval, keď povedal, že ďalší pirátsky film dorazí na veľké plátna skôr. Vyjadril sa takto:

„Nečakali by ste to, pretože pri Top Gune máme herca, ktorý je ikonický a brilantný. A koľko filmov spraví pred Top Gunom, to vám neviem povedať. Tak rebootujeme Pirátov, takže to bude ľahšie dať dohromady, pretože nemusíme čakať na istých hercov.“

Jack Sparrow je preč, kormidlo patrí Anne Bony

Čakaním na istých hercov jasne narážal na Deppa. Avšak tieto slová potvrdzujú aj skoršie tvrdenia prezidenta Walt Disney Studio Seana Baileyho, ktorý povedal, že Piráti sú pre nich priorita, aj keby ich mali reštartovať.

Vieme, že scenáre pre nový film pripravuje Craig Mazin, ktorý pracoval na seriáli The Last of Us. Čo sa týka reštartu značky, správy hovoria o tom, že sa séria zameria na novú pirátku – Anne Bony. Zahrá si ju mladá herečka Ayo Edebiri, ktorú poznáme napríklad zo seriálu Medveď.

Čo hovoríte na to, že Piráti z Karibiku dostávajú reboot a Jack Sparrow je tak definitívne preč? Bude vás značka zaujímať aj naďalej? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: ign.com; comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -