Gal Gadot tvrdí, že Wonder Woman 3 bude v reštartovanom DC od Jamesa Gunna. Priniesla tak množstvo otázok

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Gal Gadot tvrdí, že Wonder Woman 3 „prežila“ reštart

Nie je žiadnou novinkou a už od januára vieme, že DC filmový svet čaká reštart. Jeho novými vedúcimi osobnosťami sa stali režisér James Gunn a producent Peter Safran, ktorí sa sústredili na úplne nové usporiadanie filmov a zobrazenie postáv. Aj napriek tomu teraz herečka Gal Gadot tvrdí, že Wonder Woman 3 bude do tohto sveta spadať. Vyvoláva tak nejednu otázku.

Postava sa prvý raz objavila v tomto svete vo filme Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti. To viedlo k jej samostatnému filmu v roku 2017, ktorý bol diváckym aj komerčným úspechom. Druhá časť s podtitulom 1984 bola vydaná v pandemickej ére a preto nepriniesla požadované zisky z kín. Veľa fanúšikovskej priazne sa jej však nedostalo ani na streamovacej službe.

wonder woman 3
Zdroj: wallpaperflare.com

Bola režisérka vyhodená či odišla sama?

Tretí diel bol však aj tak v pláne. Vrátiť sa k nemu mala režisérka Patty Jenkins. V decembri minulého roka však nové hlavy filmového sveta priniesli správu, že toto pokračovanie nebude spadať do ich programu. Tvorkyňa neskôr priniesla prehlásenie, že ešte kým jej to bolo povedané, bola rozhodnutá od filmu odísť…

Nech je už pravda kdekoľvek, mysleli sme si, že tretí projekt Amazonky z Themyskýry už nepríde. Možno sme sa však unáhlili a záver by nemusel byť až taký jednoznačný. Herečka, ktorá túto postavu už roky stvárňuje, totiž tvrdí niečo iné.

Wonder Woman 3 Patty Jenkins
Zdroj: ew.com

Podľa herečky na tom Gunn a Safran pracujú

Gadot viedla rozhovor s magazínom ComicBook.com. V ňom hovorila o svojom vzťahu k postave a okrem iného tam zazneli tieto slová:

„Milujem stvárňovať Wonder Woman. Je tak blízka a drahá môjmu srdcu. Z toho, čo som počula od Jamesa a Petera, tak budeme pracovať spolu aj na Wonder Woman 3.“

Bude jednou z nevymenených postáv?

Prezradila herečka prípadne niečo, čo ešte nemala? Ak by táto informácia bola pravdivou, tak cameo úlohy, ktorá mala v dvoch tohtoročných filmoch (Shazam!: Hnev bohov a Flash), skutočne nebudú jej poslednými. Ale ako by mohla Gal Gadot zapadať ako Wonder Woman do reštartovaného univerza?

Realita je totiž taká, že „stará partia“ hrdinov je postupne nahradzovaná. Supermana si už viac nezahrá Henry Cavill, ale príde David Corenswet ako mladšia verzia Muža z ocele. Rovnako aj strážca Gothamu vymení tvár, nového Batmana však ešte nepoznáme. Na druhej strane sú tu výnimky – Aquaman môže byť stále Jason Momoa a ešte to nie je potvrdené, ale Ezra Miller by mohol ďalej hrať Flasha.

pokračovanie Justice League
Zdroj: businessinsider.es

Ako to však zapadá medzi „Bohov a monštrá“?

Druhou vecou je však kontinuita. Dvojica šéfov už predstavila plán na svojich nasledujúcich 10 filmov a seriálov. Tie sa nezhodujú s ničím, čo sme mali za posledné roky možnosť vidieť a doterajšie postavy sú vytláčané tými novšími. Skutočne je tak veľkou otázkou, či by mohla byť táto trilógia uzavretá. A či by sa k nej stále vrátila Jenkins ako režisérka. Zdá sa, že zmätok v DC svete sa stále nekončí…

Chceli by ste, aby sa Gal Gadot vrátila s filmom Wonder Woman 3 aj v reštartovanom DC svete? Je to podľa vás aj s plánmi Jamesa Gunna možné? Mala by sa spolu s ňou vrátiť aj režisérka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: forbes.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -