Eddie Murphy je späť na Netflixe ako Policajt z Beverly Hills. V štvrtej časti ho čaká veľkolepý návrat

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nové detaily o filme Policajt z Beverly Hills 4

Je to už vyše roka, čo sme sa dozvedeli, že sa Eddie Murphy vráti ako známy policajt Axel Foley. Teraz však vďaka CBR dostávame nové detaily o deji, zároveň sa odhaľuje aj prvý záber z filmu Policajt z Beverly Hills 4. Zdá sa, že herec objavil prameň mladosti, pretože vyzerá rovnako dobre ako pri tretej časti, ktorá bola spravená v roku 1994.

Prvý film prišiel ešte v roku 1984 a stačilo mu málo, aby sa stal absolútnou klasikou. Murphy bol policajtom z Detroitu, ktorý prišiel vyšetrovať vraždu svojho priateľa do slnečnej Kalifornii. Tam ho osud zaviedol ešte dvakrát, naposledy to však bolo pred takmer 30 rokmi.

Príde 30 rokov od predošlého filmu

Pokračovanie tak prichádza s veľkými hereckými návratmi hollywoodskeho esa. Tento raz dostáva film podtitul Axel Foley a postará sa oň Netflix. Na streamovaciu službu dorazí zatiaľ v nešpecifikovaný dátum počas budúceho roka (naozaj tak pôjde o 30 rokov od vydania predošlého filmu).

Prvý záber prináša magazín Empire (prezdieľaný bol na sociálnych sieťach), ktorý realizoval rozhovory aj s hlavným hereckým predstaviteľom aj producentom filmu Jerry Bruckheimerom.

Akcia, humor aj emócie s novými postavami

Bruckheimer však dodal, že vždy, keď prišiel Murphy na pľac, vedeli, že sa bude diať niečo úžasné. Aj napriek vyššiemu veku vraj pre nich nezostarol ani o deň a pocitovo ich preniesol späť do 80. rokov. Sľubuje poriadnu dávku akcie a samozrejme, ako je od toho predstaviteľa tradičné, aj humoru.

Pocity budú do filmu Policajt z Beverly Hills 4 prenesené aj prostredníctvom Axelovej dcéry, ktorú si zahrá Taylor Paige. Stala sa právničkou so špecializáciou na kriminalistiku a práve jej prípad bude ten, ktorý jej otca prinesie naspäť do Kalifornie. Nováčikmi pre sériu budú aj Kevin Bacon, ktorý bude člen špeciálnych jednotiek polície z Los Angeles a Joseph Gordon-Levitt, ktorý si zahrá Foleyho nového parťáka.

joseph gordon-levitt kevin bacon taylour paige
Zdroj: Netflix

Dávka nostalgie v kombinácii s novými prvkami

Samozrejmosťou však je, že uvidíme aj staré tváre. Vracajú sa herci Judge Reinhold, Paul Reiser a Bronson Pinochet. Vyzerá to tak, že režisér Mark Molloy má v rukách niekoľko tromfov – prinesie žiadanú nostalgiu, ale aj celú radu nových prvkov. Podľa prvej fotky z filmu to vyzerá, že sa Axel Foley dostal pri chytaní zločincov znovu do problémov.

Čo hovoríte na návrat Eddieho Murphyho? Navnadili vás nové detaily na film Policajt z Beverly Hills? Ktorý diel pôvodnej trilógie máte najradšej? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: cbr.com; empire.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -