Trailer na Wednesday ju ukazuje spôsobovať chaos v nejednej škole, až kým si jednu nezamiluje

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na seriál Wednesday

Skôr počas tohto týždňa sme dostali prvé fotky, na ktorých sme videli novú rodinu Addamsovcov. Teraz nám Netflix prináša trailer na seriál Wednesday. Dal by sa brať ako akýsi spin-off, ktorý sa zameria na ich dcéru v tínedžerských rokoch. Dostane sa na univerzitu, ktorá, ako teraz vyzerá, je presne podľa jej gusta.

Teraz už stredoškoláčka, ktorú hrá Jenna Ortega, to nemá na školách jednoduché. Za päť rokov ich vystriedala hneď osem kvôli chaosu, ktorý na nich spôsobuje. Jasný príklad dostávame aj v tejto ukážke, keď na skupinu plavcov v bazéne vypustí hladné pirane.

Temnú školu si zamiluje

Ale nikto predsa nebude ubližovať jej bratovi, iba ona! Pugsleyho v tejto adaptácii hrá Isaac Ordonez. Tak vidíme ako ju jej rodičia Morticia v podaní Catherine Zeta-Jones a Gomez, ktorého hrá Luis Guzmán, odvážajú do inštitúcie, kde sa zoznámili. A zamilovali. Prekračuje brány akadémie Nevermore.

Stretáva jej riaditeľku Larissu Weems, ktorú tu hrá Gwendoline Christie. Nádejnú spojenkyňu nájde aj v spolužiačke Enid Sinclair, hrá ju Emma Myers. Tá jej napríklad prestaví sympatické umenie bodania – alebo ako ho poznáme my, obyčajný smrteľníci – šerm. „Tak som si myslela, že vstupujem do nočnej mory. Plnej tajomstiev, chaosu a vrážd. Myslím si, že to tu milujem,“ zaznieva tak z úst hlavnej hrdinky.

tim burton wednesday
Zdroj: ecovanah.com

Tajomstvá, chaos a vraždy

Na akadémiu však odišla študovať aj aby sa pokúsila dostať do majstrovskej formy jej psychické schopnosti, ktoré sa prejavili. Pritom však musí čeliť monštruóznej reťazi vrážd, ktoré sa odohrávajú v jej meste a pritom vyriešiť mysterióznu záhadu, do ktorej sa jej rodičia zaplietli pred 25 rokmi. To všetko, kým si prechádza svojimi novými spletitými vzťahmi na Nevermore.

Vieme, že sa v seriáli objaví aj Christina Ricci, ktorá úlohu stvárnila vo filmoch v 90. rokoch. Réžia pochádza od rovnako svojského tvorcu, akým je rodina samotná, Tima Burtona. Režíroval všetkých 8 dielov, pričom scenáre k nim píšu Al Gough a Miles Millar. Na seriál povedali, že to bolo ako tvoriť „8-hodinový burtonovský film“.

wednesday gwendoline christine
Zdroj: fangirlish.com

Ikonické lúskanie navnaďuje na vydanie na jeseň

Trailer na Wednesday nám sľubuje aj vydanie na jeseň 2022. Nešpecifikujú ho presne, z predošlých informácií však vieme, že by to malo byť ešte pred Halloweenom. Avšak navnadí nás jednoznačne perfektne, konečne nám ako spoločníka hlavnej hrdinky ukáže aj Vec. A nechýba ani ikonické lúsknutie!

Ako sa vám pozdáva ukážka na seriál Wednesday? Páči sa vám temná škola Nevermore, ktorú si zamiluje aj hlavná hrdinka? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -