Wednesday Addamsová v podaní Tima Burtona. Je ňou herečka Jenna Ortega v prvej ukážke na Netflix seriál

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Teaser na seriál Wednesday

Netflix počas svojej akcie s názvom Geeked Week prebiehajúcej celý týždeň ponúka naozaj bohaté informácie o ich projektoch. Zverejnili aj prvý teaser na seriál Wednesday, ktorý je, samozrejme, spin-offom k slávnym Addamsovcom. Sústredí sa, ako názov hovorí, na ich morbídni dcéru. Tu si ju zahrá Jenna Ortega, na ktorú to dostávame prvý náhľad.

Vidíme ju ako si v tieňoch zapletá vlasy do ikonických vrkočov. Následne vstupuje do popredia do svetla, kde sa nám naplno odhaľuje. Typické šaty v čiernej a bielej nemôžu byť viac gotické a vystihovať postavu. Ak by to však nestačilo, na jej ramene spočíva ruka Vec (ako príjemné domáce zvieratko).

Ikonická zvučka pre tínedžerskú dcéru

Spolu lusknú dvakrát prstami, čím sa začína dobre známa znelka Rodiny Addamsovcov. Tí mali na obrazovkách aj plátne niekoľko spracovaní, teraz však prichádza seriálový projekt z mysle jedinečného Tima Burtona. Samozrejme by ani jeden z nich nebol možný, keby nebolo príbehov, ktorý vytvoril animátor Charles Addams.

Na Addamsovskú dcéru sa pozrieme v jej tínedžerských rokoch. Odišla študovať na akadémiu Nevermore, kde sa pokúsi dostať do majstrovskej formy jej psychické schopnosti, ktoré sa prejavili. Pritom však musí čeliť monštruóznej reťazi vrážd, ktoré sa odohrávajú v jej meste a pritom vyriešiť mysterióznu záhadu, do ktorej sa jej rodičia zaplietli pred 25 rokmi. To všetko, kým si prechádza svojimi novými spletitými vzťahmi na Nevermore.

wednesday
Zdroj: theplaylist.net

Obsadenie rodiny už poznáme

Zaujímavý je aj zvyšok obsadenia do tejto prazvláštnej rodiny. Otca Gomeza si zahrá Luis Guzmán a matku Morticiu bude správe šarmantne stvárňovať Catherine Zeta-Jones. Brata Pugleyho bude hrať Isaac Ordonez.

V seriáli sa má v ešte nešpecifikovanej úlohe objaviť aj Christina Ricci. Tá si zahrala Wednesday v známej dvojici filmov v rokoch 1991 a 1993. Uvádzajú ju však ako postavu, ktorá sa objaví opakovane, takže očakávame z jej strany príjemné prekvapenia alebo istý spôsob, ako môže viesť novú predstaviteľku.

Christina Ricci Wednesday
Zdroj: metro.co.uk

Príjemné prekvapenie na Halloween?

Teaser na Wednesday neuvádza dátum vydania, avšak na akcii bolo oznámené, že to bude na jeseň tohto roka. Žeby si pre nás chystali takúto chuťovku akurát na Halloween? V každom prípade tvorcovia potvrdili, že pôjde o ten správny mix strachu, drámy a zábavy, ktorý by sme od projektu očakávali.

O to sa iste postará aj skladateľ Danny Elfman, ktorý je dlhoročným Burtonovým spolupracovníkom. Aktuálne sme jeho tvorbu mohli počuť aj vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva. Zvyšok doteraz potvrdeného obsadenia tvoria Riki Lindhome ako doktorka Valerie Kinbott, Jamie McShane ako šerif Donovan Galpin a Gwendoline Christie ako postava s menom Larissa Weems.

Ste radi, že nám konečne odhalili niečo viac zo seriálovej Wednesday? Čo hovoríte na novú podobu dcéry rodiny Addamsovcov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -