Nová ukážka na seriál Ahsoka: Ikonické postavy zo Star Wars sú späť! Kedy je premiéra?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ukážka na seriál Ahsoka zo sveta Star Wars

Prichádza nová ukážka na seriál Ahsoka. Teaser má síce iba pol minúty, jeho názov Begin“ nám však poskytuje vynikajúci náhľad na vracajúce sa postavy z predošlého diania. Teraz vidíme, že Rosario Dawson ako titulná postava určite nebude upadajúcemu Impériu čeliť sama. Dokonca sa nám odhaľuje aj dátum, kedy sa tohto seriálu zo sveta Star Wars (Hviezdne Vojny) dočkáme na streamovacej službe Disney+.

Ahsoku Tano sme mali možnosť vidieť ešte ako mladú padawanku v seriáli Clone Wars, kde si ju diváci nesmierne obľúbili v animovanej podobe. Jej hraný debut bol neskôr v Mandalorianovi. A tak ako predtým, aj tento raz popri nej uvidíme ďalšie ikonické postavy, ktoré nám už sú známe. Na začiatku ukážky vidíme, ako sa Ahsoka rozpráva so Sabine Wren, ktorú si zahrá Natasha Liu Bordizzo. Ďalej sa tu objavia herečky Mary Elizabeth Winstead ako Hera Syndulla a dokonca aj Eman Esfandi ako Ezra Bridger.

Sabine, Hera aj Ezra sú späť

Ide o známych bojovníkov z odboja, ktorých sme mohli vidieť v seriáli Rebels. Tam bol hlavným záporákom veľkoadmirál Thrawn, ktorého veľkolepý návrat uvidíme v hranej podobe. Stvárni ho Lars Mikkelsen, pričom teraz neprichádza len ako veľkoadmirál, ale ako Dedič Impéria (viac sa o ňom dočítate TU).

Dočkáme sa tak opätovného vstupu do niektorých príbehov, v ktorých je galaxia po páde Impéria zraniteľnejšia ako kedykoľvek predtým. Seriál navyše prichádza po úspechoch akými sú Mandalorian či Andor. Diváci sú teraz pripravení vidieť viac epizodických súčastí praďalekej, pradávnej galaxie, do ktorej nás George Lucas zaviedol v roku 1977.

ahsoka
Zdroj: concreteplayground.com

Dedič Impéria aj Darth Vader?

Nedávno sme sa dozvedeli aj o tom, že sa do seriálu vracia herec Temuera Morrison. Nebude však Boba Fettom, ale Rexom, niekdajším veliteľom v Klonových vojnách. Aj táto postava sa vôbec prvý raz objaví v hranej podobe. V udalostiach, ktoré dopĺňali prequelovú filmovú trilógiu (Epizódy I, II a III), slúžil pod Anakinom Skywalkerom. O Anakinovi taktiež kolujú zatiaľ nepodložené dohady a hovorí sa, že Hayden Christensen by sa mal vrátiť do tejto ikonickej role.

Nakoľko sme mohli v animovanej tvorbe už opakovane vidieť strety Ahsoky s Darth Vaderom a jej snahu o navrátenie jeho ľudskosti, bolo by pre fanúšikov potešujúce to vidieť na obrazovke aj v hranej podobe. Aj mimo toho však seriál vyzerá napínavo a dynamicky, pre fanúšikov Star Wars je tak určite 23. august deň, ktorý si potrebujú zaznačiť do kalendárov. Od tohto dátumu si totiž seriál Ahsoka môžeme vychutnať na streamovacej službe Disney+.

Ako sa vám páči nová ukážka na seriál Ahsoka? Čo hovoríte na návraty postáv známych z Rebels? Ste radi, že seriál príde už koncom augusta? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -