Doktor je späť! Obnovený seriál Frasier dostáva prvú ukážku, poznáme aj dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Obnovený seriál Frasier má ukážku aj dátum vydania

Kelsey Grammer a legendárny seriál Frasier sa po rokoch (konkrétnejšie po 11 sériách do roku 2004) vracajú!. Frasier znovu vstúpil do budovy – hovorí nám krátky teaser, ktorý síce neobsahuje žiadnu stopáž so seriálu, ale skvele zabrnká na nostalgickú vlnu. Nielen že nadväzuje na známy úvod so siluetami, tento raz herec poskytne aj novú nahrávku bluesovej skladby „Tossed Salads & Scrambled Eggs.

Pokračovanie nám ukáže predmetného doktora ako sa aj spolu so svojou rozšírenou rodinou vracia do Bostonu k svojim koreňom. Sú tu tak staré sny, ktoré môže naplniť aj nové vzťahy, ktoré si môže vybudovať. Tak je samozrejmosťou, že sa budú vracať David Hyde Pierce ako Niles Crane alebo Bebe Neuwirth ako doktorka Lilith Sternin.

Staré sny na splnenie aj nové vzťahy na budovanie

Navyše sa k nim pridajú Jack Cutmore-Scott ako Frasierov syn Freddy; Nicholas Lyndhurst ako Frasierov starý kamarát z vysokej, z ktorého sa stal univerzitný profesor Alan; Toks Olagundoye ako Olivia, Alanova kolegyňa a vedúca univerziného oddelenia psychológie; Jess Salgueiro ako Freddyho spolubývajúca Eve a Anders Keith ako Frasierov synovec David.

Na obnovenej sérii pracovali autori Chris Harris (Ako som spoznal vašu mamu) a Joe Cristalli (Life in Pieces). Samozrejmé je aj to, že sa Grammer tak ako predtým podieľal na seriáli ako producent. Tak mu zrejme dokáže priniesť niečo z jeho predošlej slávy – drží predsa rekord za najviac Emmy, aké kedy dokázal vyhrať seriál.

„Aký druh nového, čerstvého štartu je toto?“

Prvé dve epizódy prídu naraz v premiére 12. októbra na streamovacej službe Paramount+. Režíroval ich slávny televízny tvorca James Burrows, ktorý stojí nielen za pôvodnými dielmi Frasiera, ale aj takých legendárnych seriálov ako sú Will a Grace či Priatelia.

Celkovo dostanú fanúšikovia 10 častí, ktoré budú týždenne pribúdať na online službu. S niekoľkodňovým oneskorením sa však dostanú aj na klasickú káblovú televíziu. Tak ste pripravení na pokračovanie, ktoré je zároveň aj novým, čerstvým štartom?

Páči sa vám akú novú verziu skladby použije Frasier pre teaser na obnovu seriálu? Ste zvedaví aj na ďalšie príbehy tohto psychológa? Patrí medzi vašich obľúbencov? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -