Tieto seriálové hviezdy získali svoj majetok len vďaka jednej postave! – Časť 2.

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Pred pár dňami sme vám priniesli článok o seriálových hviezdach, ktoré si zarobili svoj majetok vďaka stvárneniu jednej postavy. Keďže napchať všetky tieto informácie do jedného článku by bolo priveľa, rozhodli sme sa ho rozdeliť. Dnes budeme v danej téme pokračovať a opäť sa zameriame na seriálové hviezdy a ich majetok, ktorý nadobudli len vďaka jednej postave.

Seriálové hviezdy a ich majetok

5. Obsadenie seriálu Frasier (1993 až 2004)

seriálové hviezdy a ich majetok
Zdroj: radiotimes.com

Sitkom Frasier sa stal takisto veľmi obľúbeným seriálom. Herec Kelsey Grammer si v ňom zahral postavu „bláznivého“ psychiatra Dr. Frasiera Cranea. Túto postavu však hral už v sitkome Na zdravie, a to celých 9 rokov. Dá sa teda povedať, že prakticky skoro celú svoju hereckú kariéru hral tú istú postavu a musíme povedať, že ju stvárnil priam božsky. Za svoj 20-ročný výkon v dvoch seriáloch si zarobil 80 miliónov dolárov. Pri nakrúcaní možno posledných 3. sérií zarábal viac ako 1,5 milióna dolárov za jednu epizódu.

Nezabúdame však ani na Frasierových kolegov. Jeho večne nervózneho brata Dr. Nilesa Cranea brilantne stvárnil herec David Hyde Pierce. Ten si vďaka tomuto seriálu zarobil presne o polovicu menej, ako jeho starší brat a to 40 miliónov dolárov.

Niles bol od prvej sérii zamilovaný do Frasierovej gazdinej/fyzioterapeutky Daphne Moonovej. Tú si zahrala britská herečka Janes Leeves, ktorá si za účinkovanie v tomto seriáli zarobila 16 miliónov dolárov. O pár miliónov viac má na svojom konte Frasierova sarkastická a príjemne drzá produkčná Rozz Doyleová, ktorú si zahrala Peri Gilpin. Na jej konte svieti suma 25 miliónov dolárov. No a čo Frasierov ocko Martin Crane? Dnes už nebohý herec John Mahoney, ktorý túto postavu stvárnil, si za svoju prácu na seriáli zarobil presne toľko, čo Daphne, a teda 16 miliónov dolárov.

6. Dan Castellaneta – Simpsonovci (1989 až 2023)

seriálové hviezdy a ich majetok
Zdroj: rare.us

Dan Castellaneta je zrejme tým najbohatším dabingovým hercom v histórii. Preslávil sa tým, že prepožičal svoj hlas postave Homera Simpsona z legendárnej rodinky Simpsonovcov. Vďaka tomuto seriálu si zarobil až 85 miliónov dolárov. Samozrejme, že postupne daboval aj iné postavy v rôznych projektoch, avšak bola to práve rola pohodového opilca Homera, ktorá mu vyniesla také bohatstvo.

7. Simon Helberg, Kunal Nayyar, Mayim Bialik a Melissa Rauch – Teória veľkého tresku (2007 až 2019)

Teória veľkého tresku
Zdroj: abc.es

Sitkom Teória veľkého tresku dodnes patrí medzi tie najúspešnejšie seriály na svete. Vďaka TBBT sa preslávili Kaley Cuoco ako Penny, Jim Parsons ako Sheldon či Johnny Galecki ako Leonard. Títo herci aj naďalej pokračujú vo svojej kariére a hrajú v rôznych filmoch a seriáloch. To sa už až tak nedá povedať o ich zvyšných kolegoch, ktorí to rozhodne nezabalili, no zase ich nevidíme v nejakých komerčných projektoch. Každopádne rozhodne netrú biedu.

Simon Helberg, ktorý stvárnil tak trochu perverzného Howarda Wolowitza, si vďaka tomuto seriálu zarobil 55 miliónov dolárov. Jeho najlepším priateľom bol Rajesh Koothrappalli, ktorého predstaviteľ Kunal Nayyar má na konte o 10 miliónov menej, čiže 45 miliónov.

No a čo ich herecké kolegyne Mayim Bialik a Melissa Rauch? Obe stvárnili partnerky ústredných postáv. Kým Mayim Bialik si zahrala oblečením všednú, no správaním bizarnú neurovedkyňu Amy, Melissa Rauch sa zhostila úlohy Howardovej manželky Bernadette. Prvá menovaná herečka má na svojom konte 25 miliónov dolárov. Predstaviteľka mikrobiologičky Bernadette má zase o 5 miliónov menej, a to 20 miliónov dolárov.

8. Obsadenie seriálu Game of Thrones (2011 až 2019)

Game of Thrones
Zdroj: bt.com

Seriál Game of Thrones nám predstavil množstvo súčasných hviezd. Lenže takisto si v tomto seriáli zahralo aj množstvo hercov, ktorí boli slávni už pred týmto projektom. Môžeme však povedať, že taký Kit Harington nadobudol svoj majetok v hodnote 14 miliónov dolárov vďaka postave Jona Snowa. Maisie Williams si zase zahrala Aryu Stark a za to má dnes na konte 6 miliónov dolárov. Jej seriálová sestra Sansa Stark, ktorú stvárnila herečka Sophie Turner, si zarobila o pár miliónov viac. Lenže Sophie si zase zahrala aj v sérii X-Men a aj vďaka tomu má dnes na konte 10 miliónov dolárov.

Zrejme najčastejšie spomínanou hereckou hviezdou z tohto seriálu je Emilia Clarke. Tá si zahrala ikonickú postavu Daenerys Targaryen, ktorá jej okrem množstva titulov vyniesla aj viac ako 1 milión dolárov za jeden diel seriálu. Tento plat ale poberala až pri nakrúcaní poslednej série. Každopádne ju ale táto rola vyniesla na vrchol, pretože sa neskôr stala hviezdou niekoľkých romantických filmov. A čo taký Jason Momoa, ktorý by sa zrejme nikdy nestal Aquamanom, ak by si nezahral Khala Droga, prvého manžela spomínanej Daenerys.

Toto boli seriálové hviezdy a ich majetok. Niekto si hraním rovnakej postavy zarobil viac, niekto zase menej. Každopádne z každého z nich sa vďaka týmto seriálom stali milionári.

Zdroj: celebritynetworth.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -