Pre anime One Punch Man bola oznámená tretia séria!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tretia séria One Punch Man

Slávne a obľúbené anime bude pokračovať. Konečne nám po troch rokoch čakania potvrdili, že sa Saitama vráti. Pre seriál One Punch Man bola potvrdená tretia séria! Tá druhá skončila ešte počas júla 2019 a jej osud bol od toho času celkom nejasný.

Prvú sériu pripravovalo štúdio Madhouse a získalo si mimoriadne popularitu u fanúšikov. Vychádza z mangy, ktorú ešte stále píše Yusuke Murata. Druhú sériu, ktorá začala v apríli 2019, už prevzalo štúdio J.C. Staff. Diváci už nevyjadrovali toľko nadšenia, stále však malo svoje úspech. Odvtedy čakáme, či bude seriál pokračovať.

Zdroj: screenrant.com

Intenzívny tréning a ničenie nepriateľov jedinou ranou

Saitama je hrdinom, ktorý podstúpil intenzívny trojročný tréning. Počas neho robil 100 kľukov, 100 brušákov, 100 drepov a odbehol 10 kilometrov denne. Z fyzického vypätia mu vypadali všetky vlasy, ale dostal takú silu, že dokáže svojich protivníkov zničiť jediným úderom (od toho aj jeho meno). Stal sa tak hrdinom pre vlastné potešenie.

Spolu so svojím verným kyborgom a spoločníkom Genosom sa však pridali aj do služieb Hero Association. Frekvencia monštier, ktoré sa začali objavovať, sa rapídne zvýšila a vyzerá to tak, že predpoveď Veľkej Veštice Madame Shibabawa o možnom skončení Zeme môže byť pravdivou. Ak by kríz ešte nebolo málo, objaví sa aj samozvaný „lovec hrdinov“ Garou.

Human Monster Saga je už v mange dokončená

Tieto udalosti zo seriálu v podstate adaptovali príbeh z mangy s názvom Human Monster Saga. Dlhotrvajúca vojna však už bola v predlohe dokončená, zrejme to je práve najvhodnejší čas, kedy majú prísť nové príbehy na obrazovky. Oficiálny účet na Twitteri tak teraz prináša oznámenie!

Vieme, že okrem toho sa chystá aj hraný film. Dokonca kolujú zvesti, že kvôli jeho produkcii opustil Justin Lin nakrúcanie Rýchlo a zbesilo 10. Nech je to však ako chce, toto je skvelou správou pre fanúšikov anime. Tretia séria sa naozaj blíži a prinesie ďalšie súboje medzi hrdinami a monštrami. Tiež máte chuť pustiť si aspoň opening „THE HERO!! Set Fire to the Furious Fist“?

Ste nadšení z toho, že pre anime One Punch Man bola oznámená tretia séria? Alebo patríte do tej skupiny, pre ktorú to už pri druhej stratilo čaro? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: animecorner.me, comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -