Bola oznámená 3. séria pre anime Beastars. Štúdio však pridáva aj správu, ktorá nás nepoteší

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

3. séria anime Beastars

Štúdio Orange na sociálnej sieti zverejnilo, že vznikne aj 3. séria anime Beastars. Spravili to oznámením nového loga a pridali k tomu správu, ktorá určite mnohých fanúšikov nepoteší. Seriál sa dá celý nájsť na Netflixe. Tam bol pridaný, respektíve jeho prvá séria počas marca 2020.

Predtým vychádzal po epizóde každý týždeň ešte od októbra 2019 na japonských televíziách Fuji TV a +Ultra. Jeho celosvetový úspech znamenal okamžitú obnovu pre druhú sériu. Ďalším dôvodom bol samozrejme aj neukončený dej, ktorý nechal fanúšikov na konci s poriadnym cliffhangerom.

seriál beastars - legoshi a hal
Zdroj: reddit.com

Súčasný svet so zvieratami miesto ľudí

Beastars vychádza z rovnomennej mangy od Paru Itagakiho. Je zasadený do moderného sveta, avšak namiesto ľudí tu máme antropomorfné zvieratá. V deji sa sústreďujeme hlavne na skupinu študentov na strednej škole. Panuje silné rozdelenie na mäsožravcov a bylinožravcov.

Okrem bežných pubertálnych problémov musia riešiť aj oveľa závažnejší čin, ktorý ich začal ešte viac rozdeľovať. Na území školy sa odohrala hrozivá vražda, po ktorej sa cítia v nebezpečenstve všetci.

beastars
Zdroj: teahub.io

Druhá séria bola oznámená okamžite

Seriál získal popularitu po celom svete a o jeho úspechu svedčí aj viacero ocenení. Manga má v súčasnosti už ukončený dej a prestala sa vydávať v októbri 2020. Seriál mal oproti tomu svoju druhú sériu 15. júla v tomto roku.

Jeho 24 dielov malo pomerne uzavretý dej, aj keď je pravdou, že zopár vecí zostalo nedoriešených. Preto je dosť otáznym, na čo sa tretia séria zameria. Štúdio zverejnilo informáciu o ňom len včera. V príspevku na Twitteri zverejnili nové logo.

Zároveň v popise dodávajú, že fanúšikovia musia mať určite množstvo otázok, ale toto je všetko, čo zatiaľ môžu zverejniť. Pod logom samotným sa však nachádza najviac zarážajúca informácia. Hovoria, že toto bude posledná séria.

beastars
Zdroj: za.ign.com

Fanúšikovia chcú aspoň viac dielov

Fanúšikovia začali vyslovovať svoje prosby, v ktorých hovoria, aby sa prekročil aspoň počet epizód. Pre anime je totiž štandardom 12 epizód na sériu a inak to nebolo ani tu. Nakoľko by ale 3. séria Beastars mala byť tou poslednou, ľudia by chceli aspoň viac dielov.

Či na to štúdio pristúpi a prinesie viac dielov je skutočne otázne. Momentálne nevieme ani kedy sa môžeme poslednej série dočkať a na čo sa zameria. Ako uviedli, toto je všetko, čo zatiaľ prezradia. Dúfajú však, že všetci sa pripoja a budú si seriál užívať až do konca.

Patríte medzi priaznivcov tohto anime? Potešilo vás, že dostane ešte jednu sériu? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -