Venom 3 sa už plánuje. Potvrdila to producentka Spider-Man filmu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Venom 3 je v príprave

Amy Pascal, producentka so spoločnosti Sony, poskytla nové informácie o filme Venom 3. Filmárka pôsobila na podobnej funkcii nielen pre predošlých Venomov, ale aj posledných dvoch Spider-Man filmov. Bola to práve ona, kto nám pred vydaním filmu Bez domova zverejnila, že bude chystaná ďalšia trilógia s Tomom Hollandom.

Venom 2: Carnage prichádza bolo očakávané pokračovanie, ktoré dostalo konečne svoju premiéru v októbri. A že skutočne na neho čakalo množstvo divákov dokazujú aj tržby. Už ku koncu októbra si zarobil okolo 400 miliónov amerických dolárov, čo z neho robilo piaty najziskovejší film od začiatku pandémie.

Venom 2: Carnage prichádza recenzia
Zdroj: Sony Pictures Entertainment

Dlhé čakanie a potitulková bomba lákali do kín

Možno sa toto číslo zdá šokujúce vzhľadom na to, že viacero kritikov aj divákov mu dalo priemerné hodnotenia. Treba však dodať, že ľudia na neho naozaj dlhší čas čakali. Okrem toho sa však okamžite rozšírili zvesti a jeho bombastickej potitulkovej scéne, ktorá tiež ľudí lákala, aby si ho pozreli.

V nej bolo dokázané, že osudy Eddieho Brocka s Venomom a Spider-Mana sa môžu konečne prepliesť. Či ho uvidíme už v chystanom Spider-Man: Bez domova je otázne, ale pravdepodobnosť je vysoká. Mimochodom, práve toto bude aktuálne filmom, ktorý čaká najväčšie tržby pod hlavičkou Sony, keď už len trailer absolútne prevalcoval počty pozretí.

spider-man venom
Zdroj: wallpaper.dog

Chce, aby všetci videli Spider-Mana

Tento úspech a budúcnosť hrdinov samozrejme znamenal, že by sme mohli dostať pokračovanie. V rozhovore pre portál Collider sa na neho Amy Pascal pýtali. Dávala si dobrý pozor na to, čo povie, aby neprezradila viac. A tak iba vieme, že je v procese plánovania. Povedala toto:

„Momentálne sme v plánovacích prípravách. A teraz sa viac sústreďujeme na to, aby si všetci pozreli Bez Domova.“

Budú všetky ďalšie osudy s Peterom Parkerom?

Takže presne ako sme uvádzali, na túto snímku je aktuálne najväčšie sústredenie. Možno aj práve preto, že budúcnosť Venoma bude pre ďalšie projekty spojená s Peterom Parkerom.

Avšak Marvel má k dispozícii nespočetné množstvo komiksových predlôh aj s touto postavou. Preto by sme mohli pokojne vidieť vo filme Venom 3 opäť aj iný príbeh, ktorý nemusí byť nutne spojený so Spider-Manom. Predsa len, Eddie je so symbiontom opäť za dobre a spolu plánujú byť Smrtiacim ochrancom.

Venom
Zdroj: wallpapersflood.com

Viac budeme vedieť po chystanom filme

Nakoľko má však Venom znalosti všetkých Venomov, vôbec by nebolo problémom, ak by ho prepojili aj s inými projektami v rámci MCU. Nech si pripravia akýkoľvek príbeh, sme na neho zvedaví. V každom prípade musíme počkať a uvidíme, ako sa všetko vyvinie vo filme Spider-Man: Bez domova.

Ste radi, že bude aj Venom 3 alebo je to postava, ktorú v rámci Marvel príbehov nemusíte? Zdieľajte s nami vás názor prostredníctvom komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -