V seriáli The Penguin si zahrá aj Clancy Brown. Ktorý kriminálny živel stvárni?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V The Penguin bude Clancy Brown

V seriáli The Penguin si zahrá aj herec Clancy Brown. Projekt slúži ako spin-off k filmu Batman, s ktorým minulý rok približne o tomto čase bodoval v kinách režisér Matt Reeves. Tento sa na rozdiel od mladého Bruca Wayna zameria, ako už názov napovedá, na jeho súpera, ktorého si vo filme zahral (a teraz si rolu zopakuje) Colin Farrell.

8-dielna séria priamo nadviaže na udalosti, ktoré sme mohli vidieť v minuloročnej snímke. Videli sme tam zánik vtedajšieho bossa podsvetia Gothamu, Carmina Falconeho. Teraz budú o moc bojovať predmetný antihrdina, Oswald Cobblepot a dcéra predošlej hlavy zločineckého syndikátu, Sofia Falcone. Vieme, že si ju zahrá Cristin Milioti.

cristin miloti the penguin
Zdroj: playlist.com

Po Falconeho dcére prichádza ďalšie obsadenie

Okrem toho boli do obsadenia oznámení Rhenzy Feliz, Michael Kelly, Shohreh Aghdashloo, či Deirdre O’Connell. Momentálne sa pridáva Brown, ktorého môžeme poznať napríklad zo série Dexter: New Blood. Známy je z filmov Highlander alebo Vykúpenie z väznice Shawshank, aktuálnejšie napríklad Nádejná mladá žena. Najbližšie ho uvidíme v štvrtej časti Johna Wicka.

Priaznivci originálnych znení v animovanej tvorbe môžu veľmi dobre poznať aj jeho hlas. V Spongebobovi nahovoril pán Krabsa, zvyšok jeho úloh je pomerne drsnejší. Nejde pre neho o prvú spoluprácu na DC projekte, pretože vo viacerých seriálov a videohrách prepožičal hlas záporákovi Lexovi Luthorovi.

clancy brown
Zdroj: twitter.com

(Staro)nový kriminálny živel v Gothame

Teraz sa však z neho stane Salvatore Maroni, notoricky neslávny kriminálny šéf Gothamu. Často si skrížil cesty s temným rytierom samotným aj jeho civilnou identitou. Je nebezpečným živlom v tomto meste, je to napríklad on, kto môže za hrozivé znetvorenie tváre Harveyho Denta, ktorý je odvtedy známy ako Two-face.

V samotnom filme Batman bol zmienený niekoľkokrát. Hovorilo sa o jeho zatknutí skorumpovanými policajnými jednotkami, čo dalo možnosť vzostupu Falconeho. Teraz budeme môcť vidieť jeho návrat a prípadnú chystanú cestu za pomstou. Tú nám prinesie Lauren LeFranc, ktorá slúži ako výkonná producentka aj scenáristka seriálu The Penguin.

Čo hovoríte na to, že v seriáli The Penguin bude Clancy Brown vystupovať ako Salvatore Maroni? Ako si myslíte, že zamieša karty v boji o novú hlavu zločinu v Gothame? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -