V seriáli Hawkeye mala byť pôvodne iná potitulková scéna. Aj jej autorke je ľúto, že ju vystrihli

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Potitulková scéna seriálu Hawkeye

Seriál o Clintovi Bartonovi, jednom z Avengerov, bol príjemným prekvapením. Aj lukom a šípmi vybavený hrdina dostal svoj vianočne ladený projekt na Disney+. V ňom nám dokázal, že medzi skupinu skvele zapadol a mal svoju hodnotu. Kvality vyzdvihujú mnohí, čo však fanúšikov na seriáli Hawkeye sklamalo, bola jeho potitulková scéna.

Ľudia čakali, že sa sústredí na postavy, ktoré nám seriál predstavil (alebo znovu-predstavil). Bez spoilerov, v prípade, že ste seriál nevideli, ešte nebudeme uvádzať ktoré. Avšak samozrejme ako to viacero projektov robí, na mieste by bolo naznačovanie ich budúcnosti v rámci celého MCU.

Hawkeye prvé dojmy 1
Zdroj: polygon.com

Muzikálové číslo prirovnané k inej scéne

Namiesto toho sme ale dostali muzikálové číslo. Konkrétne z muzikálu The Rogers, na ktorom bola Clintova rodina v prvej epizóde. Reakcie od fanúšikov boli také, že to nepotrebovali vidieť alebo to vôbec nepotrebovali vidieť celé.

Často ju aj prirovnávajú k potitulkovej scéne z prvého Spider-Mana s Tomom Hollandom. Tam si z nás štúdio vystrelilo, keď cez celé sedenie pri titulkoch nakoniec zverejnili inštruktážne video s Captainom Americom. To hovorilo práve o čakaní a trpezlivosti.

captain america patience
Zdroj: reddit.com

Animátorka hovorí o inej scéne

Avšak pôvodne sme mali vraj dostať v seriáli inú scénu. Hovorí o tom Elaina Scott. Tá pracuje ako senior animátorka pre Digital Domain. Práve táto spoločnosť pracovala na digitálnych efektoch pre seriál.

Na to, aby sme vedeli o potitulkovej, sa musíme vrátiť k jednej scéne z finálnej časti. Clint nájde v stromčeku na Rockefellerovom centre sovičku. Mimochodom (zaujímavý fakt pre vás), táto scéna bola inšpirovaná reálnou udalosťou. Minulý rok naozaj takúto drobnú sovu zachránili a dokonca jej dali aj meno – Rocky.

sova hawkeye
Zdroj: screenrant.com

Tepláková mafia so smiešnym koncom

V ďalšej scéne Hawkeye a Kate Bishop bojujú na ľade proti teplákovej mafii za použitia viacerých špeciálnych šípov. Jedným z nich je aj šíp s Pym časticami, ktorý zmenší dodávku mafie na drobnú hračku. A práve táto dodávka zaujala sovičku, ktorá si ju odnesie, nevedno kam.

Kam sovička odniesla „bráškov“?

A práve to mala pôvodne v seriáli Hawkeye ukázať potitulková scéna. Podľa tweetu, ktorý animátorka zdieľala, sme mali vidieť kam zoberie sova „bráškov“. Jednoducho – odnesenie si ich do svojho hniezda.

Podľa Scott by bola scéna veľmi zábavná a je jej mimoriadne ľúto, že ju vystrihli. Ale musíme povedať, že nám rovnako. Radšej by sme videli ešte o jednu vtipnú scénku navyše. Muzikálové číslo nebolo nutné zlé, ale akosi… neuspokojivé.

Bola pre vás potitulková scéna z Hawkeye sklamaním? Radšej by ste ešte na pár chvíľ videli sovičku zachránenú zo stromčeka na Rockefellerovom námestí? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -