Zaujalo vás predstavenie Rogers: The Musical zo seriálu Hawkeye? Vypočujte si celú pieseň „Save The City“

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

MCU teraz žije Vianocami, a to hlavne vďaka seriálu Hawkeye, ktorého prvé dve epizódy už vyšli. Teraz už nedočkavo čakáme na tretiu epizódu, ktorá vyjde na ďalšiu stredu. Veľkým očakávaným prekvapením bol však muzikál o Steveovi Rogersovi, ktorý sme videli v prvej epizóde. Teraz sa už dá dokonca vypočuť aj celá pieseň z Rogers: The Musical, ktorá rozpráva príbeh boja o New York.

Aj keď Clint Barton nebol úplne nadšený z celého muzikálu, zdá sa, že v Marvel svete ide o veľký hit, ktorý si šlo pozrieť mnoho divákov. Samozrejme, projekt z Broadwayu si udalosti trochu zmenil, keďže, ako poznamenal Barton, napríklad taký Ant-Man vôbec v boji o New York nebol. Malá vsuvka, má to byť však odkaz na to, že Ant-Man v komiksoch patril k zakladajúcim členom skupiny Avengers.

Pieseň z vystúpenia Rogers: The Musical

Clint síce z muzikálu nadšený nebol, no každý musí uznať, že pieseň „Save The City“ vôbec nie je zlá. Viem si ju dokonca predstaviť v reálnom vystúpení. Je to určite aj preto, lebo na tejto piesni robila dvojica Marc Shaiman a Scott Wittman. Mená samé o sebe možno nepoznáte, no títo dvaja vytvorili mnoho úspešných muzikálových piesní. Napríklad aj z filmu Návrat Mary Poppins.

Piesní pre muzikálové filmy urobili naozaj veľa. Zrejme aj preto ich oslovil počas večere pri príležitosti Cien Akadémie samotný Kevin Feige. Šéf štúdia Marvel ich oslovil s tým, ako obdivuje ich tvorbu. Chcel ju aj preto zasadiť do nejakého Marvel projektu a ako sa ukázalo, je to veľký muzikálový milovník. Toto všetko prezradil Marc Shaiman:

„Ukázalo sa, že Kevin je nerd filmovej muzikálovej hudby. Začal rozprávať o [hudbe, ktorú som napísal] jednej za druhou a ja som bol len, nemôžem uveriť tomu, že sa to deje. Začali sme si vymieňať emaily o hudobných nahrávkach a o tom a tamtom, a keď som videl [Marvel filmy], poslal som mu email. Hádam, že keď ten nápad pre Hawkeyea prišiel, že tam bude muzikál na Broadwayi, našťastie myslel na nás a [Scott a ja] nemôžeme byť z toho viac nadšení.“

 

Hawkeye príde s ďalšou epizódou 1. decembra

Muzikály sú teda potenciálnou budúcnosťou Marvelu. To však možno uvidíme v budúcnosti, či sa urobí napríklad v reálnom svete Rogers: The Musical. Dovtedy si užívajme seriál Hawkeye, v ktorom môžeme vidieť hercov ako Jeremy Renner (Clint Barton), Hailee Steinfeld (Kate Bishop), Vera Farmigo (Eleanor Bishop), Tony Dalton (Jack Duquesne), Alaqua Cox (Echo) a čoskoro aj Florence Pugh (Yelena Belova).

Čo vravíte na pieseň „Save The City“? Pozreli by ste si celé vystúpenie Rogers: The Musical aj na reálnom Broadwayi? Svoje názory nám dajte vedieť dole do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -