Chris Hemsworth je s manželkou Elsou Pataky v Prahe. Z akého dôvodu prišli do hlavného mesta našich susedov?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Chris Hemsworth je v Prahe

Chrisa Hemswortha dnes zrejme každý eviduje hlavne ako herca, ktorý stvárnil postavu Thora v MCU filmoch. Herec je stále lojálny roli Thora, no hral a aj teraz hrá aj v iných filmoch. Vďaka jeho najnovšiemu príspevku vieme, že Chris Hemsworth je momentálne v Prahe, hlavnom meste Českej republiky, spolu so svojou manželkou. Má to byť kvôli nakrúcaniu pokračovania obľúbeného filmu.

Na svojom instagramovom účte zdieľal video svojej manželky Elsy Pataky (séria Rýchlo a zbesilo), ktorá v Prahe jedla zmrzlinu z trdelníka. Zverejnil taktiež fotku seba a jej so zmrzlinou a s krátkym popisom, že je vďačný za manželku, ktorá ho tu v Prahe učí jej vynikajúce európske kulinárske schopnosti. V Prahe sú preto, lebo o pár dní začne nakrúcanie filmu Extraction 2.

V Čechách sa bude nakrúcať až do jari

Film by sa v hlavnom meste Prahe mal začať nakrúcať 29. novembra 2021. Nakrúcanie potrvá približne štyri mesiace a oficiálne ukončenie je momentálne naplánované na 19. marca 2022. Pre Prahu ide určite o veľké nakrúcanie. Naposledy sa u nich napríklad natáčal aj film The Gray Man s hercami Ryanom Goslingom a Chrisom Evansom. Produkcia tejto snímky v Prahe však trvala len tri týždne.

Extraction 2 je tak pre Prahu väčšou príležitosťou. Film sa mal paradoxne pôvodne natáčať v prímorskom a teplom meste Sydney, no pre reštrikcie v krajine kvôli koronavírusu presunuli produkciu do už pomaly zimnej a chladnej Prahy. Očakáva sa preto teda aj jemné prepísanie scenára, keďže sa im dosť zmenilo prostredie natáčania. V každom prípade sa do filmu vráti Hemsworth, ktorý si opäť zahrá postavu menom Tyler Rake.

Extraction 2

O réžiu filmu sa postará režisér prvého filmu, Sam Hargrave. On a Joe Russo sa postarali aj o scenár, pričom Joe bude spolu s bratom Anthonym Russom aj producentom. Viac sa o filme ale nevie. Konkrétne miesta nakrúcania filmu v Prahe tiež ešte nezverejnili, malo by tak urobiť niekedy v najbližších dňoch až týždňoch. Tí, ktorí ste alebo budete v Prahe, majte teda oči otvorené.

Čím ale môžeme potešiť obyvateľov Prahy je to, že sa do filmu hľadajú komparzisti, zvaní po anglicky aj „extras”. Ak teda prezriete stránky lokálnych hereckých agentúr, je šanca, že nájdete nejaké ponuky na hranie po boku (alebo aspoň v pozadí) Chrisa Hemswortha. Máte teda šancu objaviť sa v pokračovaní najpozeranejšieho Netflix filmu po boku veľkej hviezdy.

Chceli by ste si zahrať vo filme po boku Hemswortha? Alebo by vám úplne stačila aj spoločná fotografia? Dajte nám to vedieť dole do komentárov.

Zdroj: dailymail.co.uk, praguereporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -