Prvý klip z filmu Red Notice ukazuje, ako Gal Gadot ľahko zloží Ryana Reynoldsa aj Dwayna Johnsona

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý klip z filmu Red Notice

Netflix v sobotu organizoval virtuálnu akciu s názvom TUDUM. Vďaka nej sme sa mohli dozvedieť o veľkom množstve chystaných projektov tejto streamovacej služby, či už filmových alebo seriálových. Jedným z nich je aj prvý, vyše trojminútový klip z filmu Red Notice.

Ide o zatiaľ najdrahší film z produkcie Netflixu. Niet sa čomu čudovať, keď aj v predstavení hlavných úloh spája tri veľké herecké mená – Dwayne Johnson, Ryan Reynolds a Gal Gadot. The Rock sa objavuje v úlohe špeciálneho agenta FBI Johna Hartleyho. Jeho prácou je chytanie najväčších zločincov na Zemi, ktorí dostali označenie „Red Notice“.

Gad Gadot naloží Johnsonovi aj Reynoldsovi

Jeden z jeho cieľov je aj známy podfukár (Reynolds). Najprv súperi však musia spojiť sily, aby dostali najväčšiu zlodejku umenia na svete (Gadot). A najnovšia ukážka z filmu ukazuje, ako im to ide. Alebo skôr nejde.

Dobehnú ju akurát, keď sa snaží prisvojiť si tretie zlaté vajce. Hartley automaticky jedná ako agent a chystá sa zlodejku zatknúť. Jeho najnovší parťák Nolan Booth sa ospravedlňuje, že ich takto strápňuje. Očividne si aspoň jeden z nich uvedomuje, že s Wonder Woman by sa nemalo zahrávať…

Red Notice
Zdroj: empireonline.com

Agentovi sa zlodejka nepochybne páči

Avšak iste netreba dlhšie hovoriť o tom, že najväčšia zlodejka umenia sveta s prezývkou „Bishop“ obom ľahko naloží. Po skvele vybudovanom súboji opäť nechýba ani trocha humoru, ktorý by sme napríklad z úst Dwayna Johnsona ani nečakali.

Agentovi sa zlodejka definitívne páči. Dokonca sa má medzi nimi odohrať aj milostná zápletka, čo je pre postavu, ktorú hrá The Rock, rovnako prekvapujúce. Uvidíme, ako mu to pôjde. Takže toto krátke video perfektne vystihuje podstatu filmu – dostaneme napínavú akciu, pri ktorej sa nám rozbúši srdce, humor na odľahčenie a aj romantiku.

Najviac sa na film teší The Rock – pochopiteľne

Chémia je nepopierateľná medzi všetkými tromi, najviac sa však očividne teší na film Dwayne Johnson. Práve vďaka jeho Instagramu sme sa prvý raz dozvedeli o tom, kedy sa má na streamovacej službe objaviť. Ešte počas júla zverejnil príspevok na sociálnej sieti, v ktorom vystupoval v mene agenta a hovoril o tom, ako bude chytať zločincov označených ako „Red Notice“. Zároveň prezradil, že sa ho dočkáme 12. novembra.

Tento dátum samozrejme potvrdzuje aj klip na Red Notice, ktorý sme dostali na virtuálnej akcii TUDUM. To, že The Rock film propaguje, má tiež svoj dôvod. Pracuje na ňom ako producent so svojou spoločnosťou Seven Bucks Productions (spolu s Danym Garciom). Snímku režíruje a scenár k nej napísal Rawson Marshall Thurber, s ktorým už predtým spolupracovali na filmoch ako Centrálna Inteligencia alebo Mrakodrap.

Tešíte sa na skvelú dávku akcie a humoru vo filme Red Notice? Čo hovoríte na prvý klip, kde Gal Gadot poriadne naloží ostatným dvom hviezdam? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -