Do filmu Blade sa pridala herečka Milan Ray. Stvárni postavu, ktorá sa nedostala do komiksov?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Do filmu Blade sa pridala Milan Ray

Fáza 4 filmového vesmíru od Marvelu sa uberá aj do nadprirodzených svetov. Preto už takmer tri roky (od Comic-Conu v roku 2019) vieme, že reboot dostane aj ich najslávnejší upír. Tentoraz si ho zahrá Mahershala Ali. Teraz, necelé dva týždne pred začatím nakrúcania, sa do filmu Blade pridáva mladá herečka Milan Ray.

Projekt sa poriadne nevedel rozhýbať až do polovice minulého roka. Režiséra, ktorým sa stal Bassam Tariq, si našiel iba zopár týždňov pred tým, ako mal Blade „premiéru“ v MCU. Samozrejme, to je silné slovo, nakoľko sme počuli iba jeho hlas v potitulkovej scéne filmu Eternals.

blade mcu
Zdroj: uhdpaper.com

Tínedžerka, ktorej život sa zásadne zmení

Lenže odvtedy sa do obsadenia pridalo niekoľko hercov. Ďalšími sú Delroy Lindo a Aaron Pierre. Dohady hovoria o tom, že sa pridá aj Kit Harington, aby si zopakoval svoju úlohu Black Knighta, táto informácia ešte nebola potvrdená. Naposledy sa pridala aj 14-ročná Ray, ktorú sme mohli vidieť v dráme Charm City Kings.

Zaujímavé však je, že by si mohla zahrať postavu, ktorá sa nedostala na stránky komiksov. Korešpondujúc s jej vekom, mohla by stvárniť Fallon Grey. Je obľúbenou tínedžerkou žijúcou v Oregone, ktorej sa život úplne prevráti naruby. Zistí totiž, že pochádza z rodovej línie lovcov upírov. A to nie tak hocijakej – jej otcom je práve Blade.

fallon grey
Zdroj: worldofblackheroes.com

Postava, ktorá sa do komiksov nedostala

Fallon bola oznámená ako hlavná postava nového Marvel príbehu na Comic-Cone v San Diegu ešte v roku 2015. Zniesla sa na neho vlna kritiky, že skupina bielych dospelých mužov ide vytvárať príbeh mladej Afroameričanky. Projekt kvôli tomu opustili autor Tim Seeley a ilustrátor Logan Faerber.

Tak by sa zdalo, že bol stratený, lenže Marvel sa jej nikdy úplne nevzdal. Avšak možné je, že ju teraz neprivedie v komiksových paneloch, ale na veľké plátno. Je teda dosť možné, že postavu Fallon Grey by si vo filme Blade mohla zahrať mladá Milay Ray.

blade 2015
Zdroj: blacknerdproblems.com

Odmietol kvôli tomu inú rolu?

Správu podporuje aj ďalší fakt. Mahershala Ali, ktorý tu hrá hlavnú postavu, mal ponúknutú titulnú rolu pôvodne v inom projekte. Bol to seriál The Last of Us podľa známej videohry, ktorý prinesie HBO. Rolu dostal nakoniec Pedro Pascal. Aliho dôvod však bol jednoduchý – musel si vybrať z dvoch projektov, ktoré boli pre neho dosť podobné.

Nezdá sa, že by boli upíri a zombie (teda im podobné zmutované príšery) až tak rovnaké. Avšak zrejme mohol narážať na iný fakt. V TLOU prechádza Joel s mladou Ellie, o ktorú sa stará ako o svoju dcéru, postapokalyptickým svetom. Mohlo by teda znamenať, že práve táto dynamika otca s dcérou bola predmetom jeho rozhodnutia? To sa dozvieme až v samotnom filme, ktorému je ešte potrebné stanoviť dátum premiéry.

Myslíte si, že vo filme Blade by mohla Milan Ray hrať práve jeho dcéru? Chceli by ste Fallon Gray vidieť v reboote? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -