Hrozí nemysliteľné. Fanúšikov seriálu Eufória zarazili najnovšie vyjadrenia hercov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Uvidíme niekedy koniec seriálu Eufória?

Ešte vo februári 2022, teda pred skončením 2. série mimoriadne obľubovaného tínedžerského seriálu, bola oznámená tretia séria. Tá však zažíva neustále odklady a o jej vzniku začína pochybovať už aj čoraz viac hereckých predstaviteľov, ako informoval Screen Rant. Podľa ďalšej z herečiek už nastal koniec seriálu Eufória aj napriek tomu, že HBO sa drží svojej verzie, že 3. sériu máme vidieť v roku 2025.

Seriál čelí problémom v podstate už od roku 2022. Viacerí predstavitelia odhalili, že za úspechom drámy stojí mimoriadne tvrdé a náročné pracovné prostredie. To už nevedela vydržať herečka Barbie Ferreira, ktorá hrala v seriáli postavu Kat Hernandez a v auguste 2022 oznámila, že od projektu odchádza.

Eufória Kat America Ferreira
Zdroj: HBO

Neustále problémy a pochybnosti hercov

Tvorcovia dali na vedomie, že sa pustili do prerábky scenárov, aby si mohli poradiť z odchodom jej postavy. Z neznámych dôvodov sa však dátum začatia produkcie posúval, až prišiel štrajk scenáristov a hercov. Aby toho nebolo málo, v novembri minulého roka zomrel na problémy so srdcom producent Kevin Turen.

Tvorca seriálu Sam Levinson sa snažil ubezpečovať divákov, že projekt stále vzniká a že príde v roku 2025. Menej reálne to však začali vidieť ďalší hereckí predstavitelia. Sydney Sweeney, ktorá hrá postavu Cassie, sa pri promovaní svojej romantickej komédie Miluje ma, nemiluje ma vyjadrila na účet Eufórie, že podľa nej nakrúcanie tak skoro nehrozí.

koniec eufória
Zdroj: TMDB

Ďalšia hviezda si nemyslí, že vznikne

Teraz prichádza s vyjadrením ďalšia osoba z obsadenia, ktorá si priala zostať v anonymite. Viedla rozhovor s The Daily Beast, kde popísala, ako narastajú frustrácie hercov a prečo prestávajú veriť, že sa bude pokračovať. Povedala:

„V januári 2022 nám hovorili začiatok v marci, potom sa z toho stal jún a potom január. A odvtedy to posúvali každý mesiac. Dva roky nám HBO hovorilo, že začneme čoskoro, a tak sme nemohli zobrať niektoré práce. Do minulého týždňa som kvôli zmluve nemohla prijať inú prácu pre televíziu. Ale hrám a vždy tam bude to nadšenie ohľadom hrania, a tak sa teším na svoj návrat. Len si nemyslím, že sa stane.“

HBO na 3. sérii trvá

Naozaj sa vynára otázka, či toto nie je koniec seriálu Eufória a či sa niekedy dočkáme tretej série. Ďalší problém totiž nastáva aj vo vyťaženosti ostatných hercov a herečiek. Napríklad Jacob Elordi má v príprave ďalších 5 projektov, Hunter Schafer má v príprave 3 filmy a Zendaya sa stala slávnym menom a nemá núdzu o ponuky.

HBO aj Levinson však naďalej trvajú na tom, že sa tretia séria pripravuje a že má byť výnimočná. Vydanie v roku 2025 hlásia aj viaceré filmové portály, s vyjadreniami hercov však je iste priestor na pochybnosti.

Myslíte si, že niekedy uvidíme tretiu sériu, alebo už nastal koniec seriálu Eufória? Patríte medzi tých, ktorí na ňu netrpezlivo čakajú? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -