Uhádnete, kto je prvý? Predstavujeme vám tie najväčšie herecké hviezdy do 30 rokov

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Najobľúbenejší herci a herečky do 30 rokov

V každej generácii vyrastú fantastickí herci, na ktorých môžu byť ich rovesníci pyšní. V tomto ohľade sa to v Hollywoode posunulo vpred a príležitosť presadiť sa dostávajú stále mladší a mladší herci. A hlavne vo veľkej miere sa v tomto biznise presadzujú ženy, ktoré získavajú atraktívne úlohy v tých najprestížnejších filmoch a seriáloch. Dnes sa na tieto mladé talenty pozrieme. V tomto článku vám totiž ukážeme tie najväčšie herecké hviezdy do 30 rokov.

10. Hero Fiennes-Tiffin – 26 rokov

Hero Fiennes-Tiffin sa do povedomia divákov dostal vďaka šiestej časti série Harry Potter s podtitulom Polovičný princ (2009). V tejto fenomenálnej ságe si zahral najmladšiu verziu Lorda Voldemorta. Svoju rolu získal hlavne vďaka tomu, že je synovcom slávneho britského herca Ralpha Fiennesa. Ten sa stal tvárou „Temného pána“. Hero však napriek svojmu mladému veku ukázal, že by túto rolu získal aj bez skvelých kontaktov.

Najviac sa však preslávil vďaka romantickej sérii After (2019 až 2023). Vďaka úlohe v tejto ságe sa stal miláčikom žien a tým pádom si tak zaistil svoju budúcnosť v Hollywoode. Nehovoriac o tom, že mu v jeho snahe pomáha jeho atraktívny vzhľad.

9. Florence Pugh – 28 rokov

Florence Pugh je jednou z najznámejších herečiek súčasnosti. Už v takom mladom veku získala nomináciu na Oscara a na cenu BAFTA, a to za svoj výkon vo filme Malé ženy (2019). Okrem toho si zahrala v umeleckom mysterióznom filme Midsommar (2019), v akčnom trileri zo série MCU Black Widow (2021) či v romanticky ladenom trileri s Harrym Stylesom Neboj sa, zlatko (2022). A takisto ani nezabúdame na jej výkon v megahite Oppenheimer (2023) od režiséra Christophera Nolana.

Nedávno sme ju takisto videli v jednom z najočakávanejších filmov tohto roka – Duna: Časť druhá (2024). V ňom si zahrala pod dohľadom režiséra Denisa Villeneuvea (Sicario, Blade Runner 2049) a podľa priebehu filmu by sme ju mali vidieť aj v tretej časti tejto epickej ságy.

8. Sydney Sweeney – 26 rokov

Jedna z najžiadanejších a takisto najkrajších herečiek dneška sa preslávila vďaka niekoľkým seriálom. Tým prvým je seriál Eufória (2019 až 2024), z ktorého sa stal obrovský hit. Sydney Sweeney si v tomto seriáli zahrala postavu krásnej a vyzývavej Cassie, pričom sa nevyhla ani pikantným scénam, v ktorých viackrát ukázala svoje prednosti.

Druhým seriálom, v ktorom opäť zahviezdila je projekt známy ako Biely lotos (2021 až 2025). V ňom už Sydney nemala až toľko priestoru, napriek tomu divákov uchvátila.

V minulom roku si zahrala v romantickej komédii Miluje ma, nemiluje ma (2023), ktorá už celosvetovo dosiahla tržby nad 200 miliónov dolárov. A takisto nezabúdame ani na fakt, že bola hlavnou hviezdou klipu od legendárnej skupiny Rolling Stones. Jej kariéru však nelemujú len samé úspechy. V tomto roku si totiž zahrala v neúspešnom komiksovom filme Madame Web (2024), ktorý v kinách totálne prepadol. Určite to však nebola práve jej chyba. (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -