Očakávané pokračovanie na Fallen Order prichádza. Teraz sa predstavuje Star Wars Jedi: Survivor

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Star Wars Jedi: Survivor sa predstavuje

Oslavy dní sveta z praďalekej galaxie sa samozrejme nemohli zaobísť ani bez predstavenia chystaných herných titulov. Respawn Entertainment tak v piatok priniesli správu o tom, že prekvapivý a obľúbený hit Fallen Order dostane pokračovanie. Predstavujú Star Wars Jedi: Survivor.

Star Wars Jedi: Fallen Order prišlo v roku 2019 a predstavilo nám postavu menom Cal Kestis. Ide o adepta na rytiera Jedi, ktorý prežil udalosti Order 66. Len tak mimochodom, práve táto postava je silným kandidátom na to, že sa ukáže v seriáli Obi-Wan Kenobi, ktorého prvé dve časti sme už dostali.

Mladý padawan naďalej uniká Inquisitorom

Mladý padawan uniká honu na používateľov Sily svetlej strany s roztomilým droidom BD-1. Je vo veľkom nebezpečí, pretože mu ide po krku najnebezpečnejší lovec zo všetkých, Grand Inquisitor. Tento hon bude pokračovať aj v titule Survivor, ako nám ukazuje prvá ukážka. Dej sa odohráva päť rokov od udalostí prvej hry.

Impérium sa stalo ešte silnejším a viac nebezpečným. Našťastie rastie aj Calova moc. Nachádza nové spojenia so Silou a tak si budú môcť hráči užiť nové bojové taktiky a schopnosti. Navyše to vyzerá aj tak, že našiel nového spojenca, ako naznačuje záhadná postava v Bacta nádrži na konci teaseru.

jedi survivor
Zdroj: escapistmagazine.com

Riaditeľ Reswpandu navnaďuje fanúšikov

Stig Asmussen je opäť riaditeľom Respawnu pre vývoj hry. Vystúpil preto aj na paneli na udalosti a fanúšikov navnadil týmito slovami:

„Dokonca ešte kým sme dokončili Jedi: Fallen Order, tak mal náš tím víziu ako ďalej viesť dobrodružstvá Cala, BD a skupiny v pokračovaní. V hre Survivor pracujeme na tom, aby sme mohli z Lucasfilm Games zavŕšiť odkaz, ktorý sme začali vo Fallen Order. Zahŕňame všetky pokrokové technológie, aby sme vytvorili viac dynamické súboje Jediov a príbehové rozprávanie, ktoré rozširuje Calov príbeh – cez to, ako dospieva a prežíva temné časy. Nemôžem sa dočkať, kým budeme môcť zdieľať z hry viac so svetom neskôr počas tohto roka.“

Chcú priniesť viac info počas roka

Star Wars Jedi: Survivor sa má teda priaznivcom postupne viac odhaľovať. Zatiaľ však prezradili, že s Lucasfilm Games pracujú na tom, aby ho mohli priniesť už v roku 2023. To potvrdil aj vydavateľ, Electronic Arts, ktorý ho prinesie na PlayStation 5, Windows PC a Xbox Series X.

Máte radi hru Jedi: Fallen Order? Tešíte sa na jej pokračovanie Survivor a ďalšie príbehy Cala Kestisa? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -