Tvorca The Last of Us pripravuje Pirátov z Karibiku. Ukáže sa Johnny Depp alebo Margot Robbie?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Craig Mazin pripravuje nový film Piráti z Karibiku

Jeden z hlavných tvorcov seriálových hitov The Last Of Us a Chernobyl, Craig Mazin, pripravuje film Piráti z Karibiku. Prezradil to v nedávnom rozhovore pre portál Los Angeles Times. Pôjde o jeden z dvoch avizovaných filmov alebo sa jedná o úplne nový projekt?

Producent tejto filmovej značky založenej na známej atrakcie z Disney parkov, Jerry Bruckheimer, totiž avizuje dvojicu nových kúskov. Jeden z nich sme považovali za zrušený, potvrdil však, že ten, v ktorom bude Margot Robbie vo vedení, sa stále realizuje. Údajne potrebuje ešte viac práce, ale v procese podľa jeho slov určite je.

piráti z karibiku margot robbie
Zdroj: movienewsweb.com

Margot Robbie, mladšie obsadenie alebo tretí projekt?

Lepšie je podľa neho na tom druhý film, ktorý má byť s mladším obsadením. Ten už mal hotový scenár – vraj veľmi dobrý. Otázkou fanúšikov však stále zostáva, či dostaneme aj štandardný šiesty diel filmu (a či to bude práve ten s Robbie alebo pôjde o reboot). Značku totiž navždy zmenil odchod Johnnyho Deppa.

Dohady o tom, že Mazinov film by mohli byť práve Piráti 6 potvrdzuje aj fakt, že na ňom pracoval so scenáristom Tedom Elliotom. Ten je autorom príbehov pre všetkých päť pôvodných filmov od roku 2003 až po 2017. Avizovaný režisér však pobavene hovoril o tom, že teraz si nemyslel, že jeho nápad prejde.

craig mazin piráti z karibiku
Zdroj: starwarsnewsnet.com

„Až príliš podivný príbeh“

Elliot vraj predložil Disney „až príliš podivný príbeh“. Nečakali vraj, že im ho zoberú, ale na ich prekvapenie to kúpili. Potom bol vraj napísaný fantastický scenár. Lenže následne prišiel štrajk scenáristov, ku ktorému sa následne pridali aj herci a tak musia všetci (a my spolu s nimi) čakať.

Ak ide o príbeh tak bizarný, že je to príliš aj na Pirátov z Karibiku, rozhodne sme na neho viac zvedaví! Mazin v réžii je navyše cennou posilou, ktorú táto značka po viacerých problémoch potrebuje. Jeho postapokalyptický seriál založený na videohre je aj po pol roku od odvysielania finále prvej série stále silne preberanou témou.

Ako sa vám pozdáva, že Craig Mazin pripravuje film Piráti z Karibiku? Myslíte si, že pôjde o jeden z dvoch, ktoré prezentoval producent alebo o niečo úplne iné? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -