Máme výborné nové zábery z natáčania Uncharted. Dokonca sa nám ukazuje Tom Holland ako Nathan Drake

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nové zábery z Uncharted, Tom Holland ako Nathan Drake

Ak ste ešte stále neverili, že film Uncharted je realitou, tak vás teraz absolútne presvedčia nové zábery z natáčania. Ukazujú nám relikty, ktoré sa v snímke vyskytnú a tak by nám mohli dať aspoň malý náhľad do deja. Na pľace sa navyše stretli dvaja predstavitelia role slávneho dobrodruha a čo je najlepšie, samotný Tom Holland sa nám ukázal ako Nathan Drake na svojich sociálnych sieťach.

Ale pekne poporiadku. Konečne sme sa dočkali toho, že film Uncharted naozaj vzniká. Po ťažkých osudoch, ktoré ho sprevádzajú už 12 rokov. Bol viackrát odložený, zrušený, udialo sa niekoľko preobsadení a v neposlednom rade veľa zmien režisérov. Najprv ho mal točiť David O. Russell, potom Shawn Levy či Dan Trachtenberg. Nepodarilo sa to ani jednému z nich a projekt momentálne pevne drží v rukách Ruben Fleischer, ktorý nám v minulosti priniesol Zombieland alebo Venoma.

film uncharted
Zdroj: pinterest.ie, screenrant.com

Nathan Drake dvakrát na pľaci

Natáčanie malo začať skôr v tomto roku, ale pandémia odložila každú hollywoodsku produkciu. Teraz, za dodržaní prísnych opatrení, sa mohlo znovu rozbehnúť a podľa Instragramu predstaviteľa hlavnej úlohy Toma Hollanda sa točí v Španielsku v malej pobrežnej dedinke Xábia vo Valencii. Na pľac zavítal aj predstaviteľ originálneho Nathana Drakea.

Herec Nolan North nahovoril túto postavu v originálnej hre na konzolu PlayStation od Sony (pod produkciu ktorého spadá aj film) od spoločnosti Naughty Dog. Teraz prišiel predať pomyselnú štafetu súčasnému predstaviteľovi. Následne uverejnil tweet so spoločnými fotkami, ku ktorému napísal, že je to ako pozerať sa do zrkadla. Je navyše hrdý na to, že práve Holland preberá Drakeov odkaz, pretože je v tejto roli absolútne zdrvujúci.

Odhaľujá nam fotografie niečo z deja?

Dve dodatočné fotografie, ktoré na svojej sociálnej sieti pridal, ukazujú rekvizity z filmu. Vidíme akýsi drahokamami posádzaný dvojkríž, ktorý je v strede krypty. Knihu, ktorú vidíme na druhom obrázku, sa internetu podarilo veľmi rýchlo analyzovať a odhaliť. Ide o biografiu s názvom „Prvé chybné oboplávanie Zeme„, ktorú napísal v roku 1890 Francis Henry Hill Guillemard. Hovorí o Fernão de Magalhãesovi, ktorý ako prvý oboplával svet.

Toto by mohol byť prvý náznak do deja filmu. Ten nemá byť adaptovaný podľa žiadnej zo štyroch hlavných hier. Okrem toho si ho tvorcovia prísne strážia. Žeby sme teraz boli svedkami toho, že Tom Holland ako Nathan Drake bude pátrať po tejto odvážnej plavbe? Vieme, že postava má veľa skúseností s námornými cestami a objaviteľmi.

View this post on Instagram

It’s nice to meet you, I’m Nate. #uncharted

A post shared by Tom Holland (@tomholland2013) on

V obsadení sú aj títo herci

Samotný Nathan Drake je potomkom legendárneho moreplavca Francisa Drakea. Holland sa logicky objaví ako mladšia verzia tohoto dobrodruha, na akého sme zvyknutí z hier. K nemu sa pridá aj rovnako z hier známy Victor Sullivan. Toho si zahrá Mark Wahlberg, ktorý bol v istom momente v minulosti označovaný práve ako herec, ktorý mal stvárniť hlavnú úlohu.

Ďalej si vo filme zahrá Antonio Banderas, v ešte nešpecifikovanej roli. Obsadenie doplní aj herečka Tati Gabrielle. Premiéra je zatiaľ nastavená na 16. júla 2021, avšak kto vie, čo všetko sa môže zmeniť. A teraz k tej veľkej novine. Samotný predstaviteľ hlavnej role pridal krátko po nášteve Northa na pľaci na svoj Instragram fotku, kde sa nám naplno ukazuje v roli. Môžeme teda konečne vidieť ako vyzerá Tom Holland ako Nathan Drake a skutočne vidíme, že sa máme na čo tešiť, je akoby vystrihnutý z hry.

Páči sa vám Tom Holland ako Nathan Drake? Čo hovoríte na ostatné zábery z natáčania? Dávajú nám aspoň trochu tušiť o tom, čo sa chystá? Dajte nám vedieť v komentároch, čo si myslíte.

Zdroj: polygon.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -