Amber Heard potvrdila, či sa vráti ako Mera vo filme Aquaman 2. Miliónová petícia hrá proti nej

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kauza Johnny Depp vs. Amber Heard pretrváva od ich rozvodu z roku 2016 až dodnes. Nedávno sme vás informovali o tom, že herec Johnny Depp končí v sérii Fantastické zvery ako temný čarodejník Gellert Grindelwald. Jedná sa o jediné očividné východisko zo situácie, ktoré zapríčinil súdny spor medzi hercom a britskými bulvárnymi novinami The Sun.

Celé to odštartovalo v máji roku 2016 počas rozvodu s jeho dnes už bývalou manželkou Amber Heard. Vtedy sa na verejnosť dostali obvinenia z domáceho násilia, ktoré voči hercovi vzniesla jeho exmanželka. Toho sa v roku 2018 chytil bulvárny denník The Sun, ktorý Deppa nazval “tyranom svojej manželky”. Herec preto podal žalobu pre ublíženie na cti, no tento súdny spor prehral.

aquaman
Zdroj: screencruh.com

Štúdio Warner Bros. deň na to herca požiadalo o to, aby dobrovoľne odstúpil od svojej úlohy Grindelwalda v sérii Fantastické zvery. Depp žiadosť štúdia rešpektoval a naozaj tak učinil, takže sa neukáže ani v pripravovanom filme Fantastické zvery 3. Štúdio v oficiálnom vyjadrení prehlásilo, že úloha bude preobsadená iným hercom. Aktuálnym favoritom je dánsky herec Mads Mikkelsen, ktorého sme sa mali možnosť spýtať otázku v tomto rozhovore.

Uvidíme Amber Heard vo filme Aquaman 2?

Samozrejme, fanúšikovia po celom svete vyjadrili na internete svoj nesúhlas s týmto rozhodnutím a vyzerá to tak, že mnoho z nich bude návštevu kina tretej časti bojkotovať. Zároveň fanúšikovia bojujú za to, aby aj hercova exmanželka Amber Heard odstúpila od svojej úlohy vo filme Aquaman, ktorý tiež spadá pod Warner Bros. Určité obvinenia, dôkazy a telefonáty totiž hovoria, že práve ona bola vo vzťahu tým “tyranom”.

Na stránke change.org dokonca vznikla petícia za to, aby bola Amber Heard odstránená z filmu Aquaman 2, ktorého premiéra je naplánovaná na rok 2022. Petíciu dodnes „podpísalo“ viac ako 1,2 miliónov ľudí, ktorí si vyžadujú spravodlivosť pre Johnnyho Deppa. Zároveň na internete začali kolovať nepodložené správy o tom, že úloha Mery bude preobsadená. S touto postavou začali spájať herečku Emiliu Clarke, ktorú poznáme ako Daenerys Targaryen zo seriálu Game of Thrones.

Herečka označila správy za falošné

Najnovšie sa k tejto téme vyjadrila sama herečka, ktorá označila všetky správy za falošné. Tvrdí, že sa v pokračovaní filmu Aquaman vráti a dokonca sa naň veľmi teší. Jej vyjadrenie si môžete prečítať nižšie:

„Som veľmi nadšená z množstva lásky od fanúšikov a množstva uznania od fanúšikov, ktoré Aquaman dostal. A to, že sa nazbieralo toľko nadšenia pre Aquamana a Meru znamená, že sa vrátim späť. Veľmi sa teším to nakrúcať.“

Herečka ďalej dodala, že verí, že sa produkcia odštartuje niekedy v roku 2021. Heard je zároveň súčasťou dotáčok režisérskej verzie filmu Justice League od Zacka Snydera, ktorý uvidíme budúci rok na streamovacej službe HBO Max. Nové scény sa vrátil nakrúcať aj Ray Fisher (Cyborg), Ben Affleck (Batman) alebo Jared Leto (Joker).

„Platené fámy a platené kampane na sociálnych sieťach nediktujú [rozhodnutie o obsadení], pretože nemajú nijaký základ v skutočnosti. Iba vďaka fanúšikom môže existovať Aquaman a Aquaman 2. Som nadšená, že môžem budúci rok začať.“

Ukončila Amber Heard. Žiadne preobsadenie sa teda nekoná a na súdny spor doplatil iba jej exmanžel Johnny Depp. Ten pred svojim odchodom však stihol nakrútiť jednu scénu, za ktorú vďaka jeho kontraktu dostane plný honorár – viac ako 10 miliónov amerických dolárov.

Tešíte sa, že sa Amber Heard vráti vo filme Aquaman 2, alebo ste tiež za jej odchod? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: ew.com, ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -