Prvý pohľad na komiksovo presný kostým Wolverina z natáčania nového Deadpoola

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Wolverine a jeho kostým v Deadpool 3

Aj keď fanúšikovia boli s Fázou 4 a začiatočnou Fázou 5 v MCU nie úplne spokojní, teraz sa to rozhodne mení. Po tom, čo sme sa dozvedeli o návrate Elektry (Jennifer Garner), sa o novom Deadpool filme dozvedáme ďalšiu skvelú informáciu. Konkrétne sme dostali fotografiu z natáčania, na ktorej vidíme kostým, ktorý bude Wolverine v Deadpool 3 nosiť.

A keďže tvorcovia celej trilógie načúvajú fanúšikom, tento kostým je komiksovo presný. O fotografiu sa v Príbehu na Instagrame podelil predstaviteľ Deadpoola. Okrem toho, že ide o prvú fotku Hugha Jackmana z nakrúcania, Ryan Reynolds nám takto ukázal aj prvý pohľad na jeho kostým. Ten nesie typickú kanárikovú farbu s menšími modrými detailmi. Na(ne)šťastie, typickú špicatú helmu ešte neukázali.

Deadpool 3 Wolverine
Zdroj: variety.com, direct.com

Nie je to prvýkrát, čo sme mohli vidieť jeho kostým v hranej verzii

Aj napriek tomu, že Jackman hral Logana pravidelne takmer 20 rokov, nikdy sme ho v komiksovo presnom obleku nevideli. Vždy nosieval buď bežné oblečenie, alebo uniformu X-Menov. Keďže ide o jeho (zrejme) posledné prevedenie postavy a Reynolds má pri tvorbe R-kového filmu od štúdia takmer úplne voľnú ruku, povedali si, že teraz je čas. Keď ale ešte tieto postavy patrili štúdiu 20th Century, takmer k tomu došlo tiež.

Malo sa tak stať niekedy po filme The Wolverine (2013). Šlo o druhý sólový film postavy, pričom práve jeho alternatívny koniec ukazoval žltý kostým. Mutantka Yukio (Rila Fukushima), ktorá mala schopnosť vidieť do budúcnosti, mu na konci filmu pri odchode lietadlom odovzdala kufrík. V ňom bola maska, rukavice a zvyšok komiksovo presného kostýmu. Scénu ale nakoniec tvorcovia vymazali. Scénu si viete pozrieť pod týmto odstavcom.

Elektra, Wolverinov kostým… čím ďalším nás navnadia na film?

Cez víkend sme sa dozvedeli o návrate Garnerovej Elektry, teraz nám Reynolds predstavil Wolverinov presný oblek z komiksov. Čo príde ďalej? Režisér Shawn Levy má spolu s Reynoldsom určite mnoho prekvapení. Film by sa mal zamerať na cestovanie multivesmírom, čo znamená, že by sme tak mohli dostať naozaj veľa viac aj menej očakávaných cameí.

S istotou zatiaľ vieme len o Elektre, Wolverinovi a Deadpoolovi, ako aj o Vanesse (Morena Baccarin), Dopinderovi (Karan Soni), slepej Al (Leslie Uggams), Colossusovi (Stefan Kapičić) alebo Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand). Postáv, krvi a prekvapení tam však bude určite viac, o čom sa budeme môcť presvedčiť v kinách od 3. mája 2024.

Čo hovoríte na Wolverinov nový, komiksovo presný kostým? Ako myslíte, že nakoniec bude vyzerať jeho helma? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -