Uvidíme konečne Channinga Tatuma ako Gambita? Spolu s Wandou zo Zeme 838 sa zrejme ukážu v Deadpoolovi 3

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Elizabeth Olsen a Channing Tatum v Deadpool 3?

Azda jednou z najočakávanejších komiksoviek budúcich rokov je Deadpool 3. Nielen že bude cestovať zo svojho pôvodného vesmíru do MCU, ale zároveň pri tom jemne pocestuje multivesmírom. Tešiť sa tak môžeme na mnoho cameí rôznych obľúbených postáv. Po novom sa hovorí aj o tom, že vo filme Deadpool 3 sa konečne predstaví aj Channing Tatum ako Gambit, pričom Elizabeth Olsen si má opäť zopakovať rolu Wandy Maximoff.

Film nám opäť ukáže Deadpoola (Ryan Reynolds), tentoraz ale po boku „parťáka“ Wolverina (Hugh Jackman). Crossover, na ktorý sme čakali roky, však nevynechá ostatných Deadpoolových priateľov. Vráti sa jeho snúbenica Vanessa (Morena Baccarin), slepá Al (Leslie Uggams), taxikár Dopinder (Karan Soni) či X-Meni ako Colossus (Stefan Kapičić) alebo Negasonic Teenage Warhead (Brianna Hildebrand).

Deadpool 3 Chaning Tatum Gambit
Zdroj: cbr.com

Film Gambit bol dlho očakávaný, nakoniec ho ale zmietli zo stola

Hlavnú záporáčku si strihne Emma Corrin, avšak koho presne si zahrá ešte nevieme. O filme sa už ale dlhé mesiace šepkajú rôzne fámy o ďalších postavách, ktoré sa tam majú ukázať. Ráta sa s niektorými pôvodnými, či už starými alebo mladými X-Menmi. Bolo by skvelé určite vidieť Professora X či Storm. No ukázať sa má aj X-Man, ktorého sme mali šancu užiť si len v jednom filme.

Hovoríme o Gambitovi, ktorý dokáže ovládať kinetickú energiu. Vo filme X-Men Origins: Wolverine si ho zahral herec Taylor Kitsch. Remyho LeBeaua si však mal neskôr v sólovom filme zahrať Channing Tatum. Herec, podobne ako fanúšikovia, sa na film veľmi tešil. Avšak po dlhých rokoch príprav ho nakoniec zrušilo štúdio Disney potom, ako nadobudlo práva na filmy štúdia 20th Century.

Wanda Maximoff Scarlet Witch Magneto
Zdroj: hitek.fr

Wanda a Magneto ako dcéra a otec?

Tatum bol po zrušení filmu emočne zničený, no podľa najnovších chýrov by ho v tejto úlohe chcel Reynolds vidieť vo svojom filme. Ak by sa tento chýr ukázal ako pravdivý, viacerí by sa určite potešili. Podobne ako s ďalším chýrom, ktorý tvrdí, že uvidíme Wandu Maximoff zo Zeme 838. Tú sme videli vo filme Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva, ktorý bol (paradoxne) tiež o cestovaní multiversom.

Film nám jemne predostrel niekoľko svetov, ktoré Deadpool 3 môže naplno preskúmať. Spomínaná 838-čka je svet, v ktorom žili Illumináti. Tých vyvraždila Wanda z 838 s mysľou Wandy z 199 999. Niektoré chýry naznačujú, že túto alebo podobnú Wandu by sme  mali vidieť aj v novom filme. Tieto chýry rozprúdila Elizabeth Olsen svojou reakciou na spojenie Wolverina a Deadpoola v pripravovanom filme a na to, s kým by si rada ona takto zahrala:

Neviem. Myslím, že ak niekedy privedieme X-Menov – hádam, že Wolverine je X-Men, však? Myslím, že by bolo skvelé pracovať s mnohými ľuďmi z franšízy X-Men. Myslím, že [Michael] Fassbender [ako Magneto] je môj otec v nejakom svete? To by bolo super.

Postava Magneta bola totiž po veľmi dlhú dobu v komiksoch otcom Wandy a Pietra Maximovovcov. Bolo by skvelé vidieť Wandu ako mutantku, či už na Zemi 838, ktorá stratila ochrancov, alebo v inom vesmíre. A najmä jej interakcia s rovnako silným mutantím otcom Magnetom by potešila určite mnohých. Či to tak bude sa dozvieme 3. mája 2024, kedy príde prvý R-kový MCU film do kín.

Koho by ste chceli vidieť viac – Chaninga Tatuma ako Gambita či Wandu (Elizabeth Olsen) s jej otcom Magentom, či už v podaní Michaela Fassbender alebo Iana McKellena? Dajte nám to vedieť do komentárov.

Zdroj: fandomwire.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -