Tobey Maguire bude Charlie Chaplin vo vysoko očakávanom filme Babylon

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tobey Maguire ako Charlie Chaplin

Tobey Maguire bol obsadený ako Charlie Chaplin do vysoko očakávaného filmu Babylon. Správa bola oznámená počas práve prebiehajúcej akcie CinemaCon v Las Vegas. Režisér Damien Chazelle ho do snímky obsadil údajne už minulý rok, správu však zverejnili až teraz.

Očakávania na film sú vysoké aj kvôli predošlým prácam tohto režiséra. Stojí za úspešnými drámami Whiplash, La La Land alebo Prvý muž. Film už mal byť dostupný pre fanúšikov, avšak pandémia jeho nakrúcanie zdržala. Momentálne je tak jeho premiéra naplánovaná na 25. decembra, takže pôjde o príjemný vianočný darček.

la la land
La La Land; Zdroj: kultura.pravda.sk

20. roky v Hollywoode

Dej nás má zaviesť do 20. rokov v Hollywoode. Éra nemých filmov je pomaly na ústupe a do popredia sa dostávajú tie s hovoreným slovom. Popritom sa pozrieme, ako to vnímajú jednotlivé osobnosti a zavedie nás medzi smotánku vtedajšieho mesta anjelov. Novinári z udalosti snímku popisujú ako kombináciu Veľkého Gatsbyho od Baza Luhrmanna a Vtedy v Hollywoode od Quentina Tarantina. To vďaka jeho „hlasnej hudbe, odvážnym kostýmom a nadčasovým make-upom“.

Uvidíme aj veľkého lámača ženských sŕdc v tej dobe, ktorý prinášal aj vlastné romantické filmy. Dostal preto aj prezývku „veľký milenec“. Ide o Johna Gilberta, ktorého si tu zahrá Brad Pitt. Herečku Claru Bow, ktorá sa nestratila po ére nemých filmov a plynule prešla do „rozprávacích“, ako ich sama označovala, si zahrá Margot Robbie.

brad pitt babylon
Zdroj: thenews.com.pk

Celebrity tej doby si zahrajú dnešné hviezdy

Súčasťou bude aj slávny producent židovského pôvodu Irving Thalberg, ktorý bol oceňovaný za jeho zobrazovanie vojny. Zahrá si ho Max Minghella. Ďalšími potvrdenými hercami, ktorí ale ešte nemajú potvrdené role sú Spike Jonze, Jean Smart, Samara Weaving, Olivia Wilde a dokonca aj Flea, basák z Red Hot Chilli Peppers.

Legendu nemých filmov s ikonickými fúzikmi, klobúčikom a paličkou iste netreba predstavovať. Jeho podobu z filmov Tulák či Kid pozná iste každý. V minulosti už ho stvárňovalo viacero hercov, za všetkých spomenieme jeho výborné prevedenie od Roberta Downeyho Jr. Preto sme už teraz zvedaví, aký bude Tobey Maguire ako Charlie Chaplin.

Bude sa vám Tobey Maguire hodiť ako legenda nemého filmu? Ako si ho predstavujete ako Chaplina? Tešíte sa na film Babylon? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hyperbeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -