Trailer na Bullet Train posiela Brada Pitta na drsnú a energiou nabitú cestu proti zabijakom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Bullet Train

Sony Pictures prinieslo plnohodnotný trailer na film Bullet Train. Brad Pitt sa v ňom ocitne v superrýchlom vlaku v modernom Japonsku. Bude musieť ochrániť zásielku, ktorú chce niekoľko zabijakov. Tak nás čaká drsná, energiou nabitá, ale aj šialene zábavná jazda. Koniec koncov, ide o akčnú komédiu.

Zdá sa vám, že vám to trochu pripomína Johna Wicka? Pittov charakter s krycím menom Ladybug je značne odlišný, ale nebudete ďaleko od pravdy. Réžiu má totiž na starosti David Leitch, ktorý spolupracoval práve na réžii prvého Wicka. Okrem toho priniesol Deadpoola 2, Atomic Blonde alebo Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw. Takže o poriadny zážitok určite nebude núdza.

Príde skupina zabijakov do vlaku…

Film je založený na knižnej predlohe od Kotaro Isaku s názvom Maria Beetle. Príbeh sa zameriava na zabijakov, ktorí sa ocitnú v superrýchlom vlaku, ktorý má na trase medzi mestami Tokio a Morioka iba niekoľko zastávok. Každý z nich prišiel s úlohou, aby priniesol záhadný kufrík.

Jednotlivým vrahom nebude trvať dlho, kým pochopia, že tam nie sú po jednom. A každý z nich má rovnaký cieľ. Takže majú dostatok dôvodov na to, aby neverili ani jeden druhému. Nikdy neviete, kedy sa stanete terčom toho ďalšieho. Takže v zdanlivej pasci si pridajú ďalšiu úlohu – za každú cenu prežiť.

trailer bullet train
Zdroj: variety.com

Princ, mandarínka a veľký zlý zajac

Zbierka zabijakov je naozaj pestrá. Joey King sa predstaví ako Prince, psychopatka, ktorá skrýva svoje vražedné pohnútky za vzhľad malej školáčky. Aaron Taylor-Johnson a Brian Tyree Henry hrajú bratov, dvojičky, ktoré pracujú spolu, aby odstránili svoje ciele. Dali si prezývky Tangerine (mandarínka) a Lemon (citrón). Sandra Bullock si zahrá Pittovho dodávateľa. Táto úloha bola pôvodne zamýšľaná pre Lady Gagu.

Objaví sa tu aj raper z Portorika, Benito Antonio Martínez Ocasio. Jeho umelecké (raperské) meno je Bad Bunny. Takáto bude aj jeho prezývka vo filme, nakoľko vystupuje v kostýme veľkého zajačika. Ostatné role zaujmú Zazie BeetzMichael Shannon, Logan Lerman, Masi Oka alebo Hiroyuki Sanada.

bullet-train-aaron-taylor-johnson-brian-tyree-henry
Zdroj: collider.com

Jeden lístok na drsnú jazdu, prosím

Trailer na Bullet Train nás pripravuje na poriadnu dávku akcie, humoru a energických bojov. Kto sa dostane na finálnu stanicu a bude držiteľom tajomnej zásielky sa dozvieme až v samotnom filme. Toho premiéry sa máme dočkať (výlučne) v kinách 15. júla.

Ako sa vám zatiaľ páči film Bullet Train? Ste nadšení z akcie a šialeného humoru, ktorý sa tam nájde? Ktorému zo zabijakov budete fandiť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -