Will Smith a Martin Lawrence sú späť. Bad Boys 4 spolu potvrdili vtipným videom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bad Boys 4 potvrdení

Producent Jerry Bruckheimer nám za posledný mesiac (a niečo) vysielal nejasné správy o pokračovaní známej policajnej akčno-komediálnej série. Naše obavy však môžu byť zahnané, pretože Will Smith a Martin Lawrence potvrdili, že sa vrátia ako Mike Lowrey a Marcus Burnett, detektívovia z polície v Miami. Presne tak, pred nami sú Bad Boys 4.

Smith na svojom Instagrame uverejnil video, kde s kamerou nasadá do auta a vyráža do vypípanej lokácie. Cestou mu hrá skladba „Shake Ya Tailfeather“, čo môže byť prvým znamením – populárnou ju spravilo Bad Boys 2. Ukáže sa, že jeho destinácia je Lawrencov dom, kde začnú po vtipných interakciách vymýšľať názov pre ich štvrtý film.

Nevedia vymyslieť názov pre štvorku

Nanešťastie zistia, že si vyčerpali perfektnú možnosť, Bad Boys navždy (Bad Boys for Life), už pri trojke. Skutočne, bol to ich veľký návrat po 13 rokoch (dvojka prišla v roku 2003) a dokázali, že u divákov je stále záujem. A to nemalý, nakoľko sa tretia časť v roku 2020 stala najzárobkovejšou zo série, z kás priniesla 426 miliónov amerických dolárov.

Osudy štvrtej časti boli pomerne nejasné aj kvôli neslávnemu momentu z Oscarov. Počas ceremónie Smith uštredril facku Chrisovi Rockovi za to, že urazil jeho manželku. Mal dostať dočasnú stopku, ale dráma Emancipation na Apple TV+ a dostatok času predsa len nepripravila Hollywood o tohto herca na ďalšie projekty.

film bad boys 4
Zdroj: moviefit.me

Vracia sa aj iná dvojica

Smolu malo v značnej miere aj režisérske duo, ktoré sa tiež vracia. Adil El Arbi a Bilall Fallah pripravovali pre štúdio DC film Batgirl, ktorý bol ale výmenou vedenia aj po dlhých mesiacoch nakrúcania a nákladnej produkcii stopnutý. Aspoň sa však môžu vrátiť k Bad Boys.

Žiadne detaily o deji zatiaľ nie sú známe. Je však takmer jasné, že vďaka scéne po titulkoch z trojky sa opäť vrátime k Armandovi, ktorého hrá Jacob Scipio. Jeho otcom je samotný Mike, ktorý ho navštívil vo väzení, aby mu poskytol možnosť vykúpenia. Tú prijal – na ceste je tak nový prípad, možno aj pre dvojicu otec-syn.

Ste radi, že boli Bad Boys 4 oficiálne potvrdení? S akým názvom by mali prísť podľa vás? Tešíte sa na ďalší prípad Willa Smitha a Martina Lawrenca? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -